By Dawn´s Early Light (Za ranního rozbřesku)

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 417 příspěvků vloženo, 1295 editováno a 429 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

By Dawn´s Early Light (Za ranního rozbřesku)

    Avatar
    Skvělý válečný triler, scénářem podobný filmu "Krvavý příliv" až na dvě věci - nuklearní konflikt - vypukne a klaustrofobické prostředí ponorky je nahrazeno palubou (dvěma) bombardéru B-.52 !!!
    Strhující děj začíná zjištěním dipečerky letové kontroly v tureckém místě Erzurum, že k ruským hranicím míří velmi rychlý neidentifikovaný letoun - jde o raketu odpálenou vojenskými vzbouřenci v Tadžikistánu...ta skutečně exploduje nad ruským Doněckem a pekelnou rychlostí jsme vtažení do děje kdy se po automatickém startu ruských mezikontinentálních jaderných raket z poloostrova Kola - odvíjejí klasické scénáře III světové války. Od samého začátku jsme paraelně seznamováni se členy posádky bombardéru B-52 na jehož palubu se z bílého domu a vojenských štábů přenese dilema - jak celou tu hrůzu zastavit... film má hvězdné herecké obsazení, Powers Boothe, Rebecca De Mornay, James Earl Jones a v roli amerického presidenta zazáří Martin Landau (americký herec českého původu), skvělá hudba Trevora Jonese, skvělé výkony všech i ve vedlejších rolích.
    Díky vyhledávačům, platebním kartám, (a stále příznivějšímu kurzu dolaru) jistě stihnete tento vynikající film objednat svým angličtinu ovládájícím známým pod stromeček.
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/21039#79900Verze : 0