Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 891 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Kähler, Wolfgang

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kähler Kähler
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang Kähler
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Flottillenadmiral Flottillenadmiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    22.03.1903 Itzehoe /
    22.03.1903 Itzehoe /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    08.09.1983
    08.09.1983
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Marineabschnittskommando Ostsee commander: Marineabschnittskommando Ostsee
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.bgef.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/220846#616648Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Kähler Kähler
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang Kähler
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    01.10.1926 námořní poručík
    01.07.1928 námořní nadporučík
    01.10.1934 kapitánporučík
    01.08.1938 korvetní kapitán
    01.06.1942 fregatní kapitán
    01.07.1943 námořní kapitán
    DD.MM.RRRR Flottillenadmiral (Bundeswehr)
    01.10.1926 Leutnant zur See
    01.07.1928 Oberleutnant zur See
    01.10.1934 Kapitänleutnant
    01.08.1938 Korvettenkapitän
    01.06.1942 Fregattenkapitän
    01.07.1943 Kapitän zur See
    DD.MM.RRRR Flottillenadmiral (Bundeswehr)
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    DD.05.1942-01.07.1942 Velitel lodi : Gneisenau

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    DD.05.1942-01.07.1942 Ship Commander : Gneisenau

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    12.03.1942
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 II. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.bgef.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/220846#616649Verze : 0
    MOD