Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 891 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Palác Smiřických

zámek

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Palác Smiřických Palace of Smiricky´s
    Další názvy:
    Other Names:
    U Montágů
    Typ:
    Style:
    zámek chateau
    Stav:
    Condition:
    zachovalý well maintained
    Přístupnost:
    Accessibility:
    neznámý unknown
    Obec:
    Municipality:
    Praha - Malá Strana Prague - Mala Strana
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    50°05'19.00"N 14°24'13.00"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.RRRR
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    - -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    https://www.hrady.cz/index.php?OID=3813
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/220851#616660Verze : 1