Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 891 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Chudý hrádek

zřícenina hradu

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Chudý hrádek Chudy hradek
    Další názvy:
    Other Names:
    Poustka
    Pustý zámek
    Dřevčice
    Typ:
    Style:
    hrad castle
    Stav:
    Condition:
    zřícenina ruin
    Přístupnost:
    Accessibility:
    volně přístupno open free
    Obec:
    Municipality:
    Dubá - Sušice Duba - Susice
    GPS souřadnice:
    GPS Coordinates:
    50°35'23.22"N 14°30'27.13"E
    První písemná zmínka:
    First Written Reference :
    DD.MM.1391
    Památky a muzea v okolí:
    Places of Interest and Museums in the Vicinity:
    - -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    https://www.hrady.cz/index.php?OID=277
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/220853#616662Verze : 0
    Avatar
    Chudý hrádek



    Zdroje:
    https://www.hrady.cz/index.php?OID=277


    Zachovalá část paláce; Foto vlastní

    Celkový pohled na lokalitu; Foto vlastní

    Foto vlastní

    Foto vlastní

    Interiér paláce; Foto vlastní

    Foto vlastní

    Část hradu byla dřevěné nebo smíšené konstrukce a nacházela se i na těchto skalách; Foto vlastní

    Do skály vytesané sklepení pod palácem; Foto vlastní

    Další do skály vytesaný sklep se nachází nedaleko; Foto vlastní

    Studna; Foto vlastní

    Pohled na lokalitu; Foto vlastní
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/220853#616664Verze : 2