Sametoví vrazi

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 353 příspěvků vloženo, 1180 editováno a 368 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Sametoví vrazi

  Avatar
  Sametoví vrazi


  Film volně na motivy Orlických vražd
  Oficiální www stránka:
  www.czech-tv.cz


  Režie: Jiří Svoboda
  Hrají: Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Richard Krajčo a další  I když fim teprve přichází do kin, myslím že to bude dost dobrý kousek (ale o tom se přesvědčím až v kině), nicméně s upoutavky co jsem měl možnost vidět soudím, že se mi bude líbit.


  Příběh:
  To snad nepotřebuje komentáře ... kdo by si nepamatoval na případ Orlických vražd?
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#88109Verze : 0
  Avatar
  tak co? už si to viděl? stojí to za to? blíží se mi volný víkend tak bych vytáhl mládě za kulturou Wink
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#94633Verze : 0
  Avatar

  Citace - krtek :

  tak co? už si to viděl? stojí to za to? blíží se mi volný víkend tak bych vytáhl mládě za kulturou Wink  Musím tě sklamat, ale kvůli tomu že mám teď mladou jsem se tam (kino) nedostal a dneska mi umřel děda tak ani nemám náladu Crying or Very sad
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#94701Verze : 0
  Avatar
  POdla recenzii je to dobry film som ale zvadavy ako to rozvinu a co ci tam tvorcovia domyslia.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#98559Verze : 0
  Avatar
  já už sem teda právě slyšel ol lidí z mého okolí co na tom byli, že to za ty prachy nestojí...teda rozhodně ne za 150,- v pražskym multiplexu...možná za pár kaček někde na malym městě Confused
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#98563Verze : 0
  Avatar
  musim potvrdit, nestoji to za moc. myslel sem si že to bude lepší a byl jsem zklamanej ještě že jsem na to nešel do kina a viděl to na komplu
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#103089Verze : 0
  Avatar
  tak sem to viděl až včera v pohodlí domova, musim poopravit své předchozí tvrzení....ty prachy bych byl za to v kině dal...mooooc dobrý
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#120840Verze : 0
  Avatar
  Film sa mi pacil. Musim povedat, ze som mal po dlhej dobe z (ceskych - platilo by to vsak aj na slovenskych) hercov, ze hraju a hraju fakt dobre. Charaktery postav boli vykreslene celkom presvedcivo a aj prosterdie posobilo vierohodne. Skratka, pacilo sa mi to.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184694Verze : 0
  Avatar
  No já byl tak "napnutý" spádem děje a celým filmem, že jsem asi po dvaceti minutách usnul jak špalek. Takže celý ho posoudit nemohu, ale ten kus co jsem viděl mne nenadchnul.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184696Verze : 0
  Avatar
  Já se na to nemohl dívat - jedna z prvních obětí v sudu byl můj dlouholetý kamarád, výborný střelec, kapitán přímořské plavby... a jeden z hlavních pachatelů byl bráchův spolužák - taky jsem ho znal.
  Neměl bych na to žaludek!
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184710Verze : 0
  Avatar
  To Fantan : to je mi líto ...


  Jinak mě ten film docela sedl, přesně v duchu ostatních prací režiséra Jiřího Svobody - Řetěz, Skalpel, prosím, Zánik samoty Berhof atd. Vybírám si filmy většinou podle režisérů a ani tohle mě nezklamalo. Podle mého názoru kvalitně provedený film.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184749Verze : 0
  Avatar
  Film jsem viděl, řemeslně dobrý, ale ....
  Pár dalších lidí, s kterými jsem o tomto filmu mluvil, mělo stejný dojem - bylo jim hlavní postavy (vrah, herec Michal Dlouhý) líto... Nevím, jestli to byl režisérův záměr, aby film tak vyzněl, ale podle mne by sympatie neměly být na straně vraha.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184815Verze : 0
  Avatar
  To Isek : souhlasím, ono to místy tak vyznívalo a je možné, že to skutečně byl - alespoň zčásti - režisérův úmysl. V neděli dopoledne dávali "Film o filmu" právě k tomuto filmu a Jiří Svoboda zde říkal, že chtěl v některých momentech ukázat i onu "lidštější" stránku dotyčných osob, proto ten název "Sametoví", a právě tyto prvky měly být doplněny jakousi fikcí - film je údajně celým příběhem v hrubých rysech inspirován a detaily jsou přidané. Nevím, osobně celý pravdivý případ dosud neznám.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184942Verze : 0
  Avatar
  Pokud vím, tak Karel Kotal (to je ten hlavní organizátor - byl po dopravní nehodě na vozejku) je asi půl roku po smrti. Ano, do té nehody to nebyl špatnej kluk, pak měl pocit, že na vozejku už ho nic horšího potkat nemůže a chtěl přijít rychle k penězům...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184943Verze : 0
  Avatar
  Fantan: on na tom vozejku skončí i ve filmu neboj...
  Asi před rokem jsem viděl v kině původní (jednodílnou) verzi filmu a zdála se mi o hodně lepší než tá co je momentálně uváděná v TV.Původní verze měla větší spád a nebyla tak roztahaná jak nějaký spaghetti western.Je sice fakt,že nám rejža nachystal o trochu více postelových scén ale pro děj filmu je to spíš mínus než plus.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/23374#184948Verze : 0
  MOD