27. protiletadlová dělostřelecká divize [1944-1945]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 356 příspěvků vloženo, 1992 editováno a 270 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

27. protiletadlová dělostřelecká divize [1944-1945]

27th Anti-Aircraft Artillery Division / 27. Flak-Division

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    27. protiletadlová dělostřelecká divize 27th Anti-Aircraft Artillery Division
    Originální název:
    Original Name:
    27. Flak-Division
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    19.09.1944
    Předchůdce:
    Predecessor:
    Protiletadlová dělostřelecká brigáda 11 11th Anti-Aircraft Artillery Brigade
    Datum zániku:
    Disbanded:
    04.05.1945
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    19.09.1944-04.05.1945 II. protiletadlový dělostřelecký sbor 19.09.1944-04.05.1945 II Anti-Aircraft Artillery Corps
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Velitel:
    Commander:
    21.10.1944-31.01.1945 Kathmann, Walter ( )
    01.02.1945-02.05.1945 Hippel, Walter von ( )
    02.05.1945-08.05.1945 Vorbrugg, Oskar ( )
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:




    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    http://www.ww2.dk/ground/flak/27fladiv.htm
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/2671#425840Verze : 0
    MOD