Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 401 příspěvků vloženo, 1085 editováno a 382 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Heißmeyer, August

SS-Obergruppenführer a generál zbraní-SS a polície

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Heißmeyer Heißmeyer
    Jméno:
    Given Name:
    August August
    Jméno v originále:
    Original Name:
    August Heißmeyer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    SS-Obergruppenführer a generál zbraní-SS a polície SS-Obergruppenführer and General of the Armed SS and of the Police
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.01.1897 Gellersen /
    11.01.1897 Gellersen /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.01.1979 Schwäbisch Hall /
    16.01.1979 Schwäbisch Hall /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/27280#431017Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Heißmeyer Heißmeyer
    Jméno:
    Given Name:
    August August
    Jméno v originále:
    Original Name:
    August Heißmeyer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    31.03.1931 SS-Sturmführer
    25.08.1931 SS-Sturmbannführer
    DD.MM.RRRR SS-Obersturmbannführer
    18.03.1932 SS-Standartenführer
    06.10.1932 SS-Oberführer
    08.11.1933 SS-Brigadeführer
    28.02.1934 SS-Gruppenführer
    09.11.1936 SS-Obergruppenführer
    01.07.1944 SS-Obergruppenführer a generál polície
    01.07.1944 SS-Obergruppenführer a generál zbraní-SS
    31.03.1931 SS-Sturmführer
    25.08.1931 SS-Sturmbannführer
    DD.MM.RRRR SS-Obersturmbannführer
    18.03.1932 SS-Standartenführer
    06.10.1932 SS-Oberführer
    08.11.1933 SS-Brigadeführer
    28.02.1934 SS-Gruppenführer
    09.11.1936 SS-Obergruppenführer
    01.07.1944 SS-Obergruppenführer a generál polície
    01.07.1944 SS-Obergruppenführer and General of the Armed-SS
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Zlatý stranický odznak
    Golden Party Badge
    Goldenes Ehrenzeichen der NSDAP
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/27280#431018Verze : 0
    MOD