3. velitelství stíhacího letectva [1942-1946]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 390 příspěvků vloženo, 1564 editováno a 256 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

3. velitelství stíhacího letectva [1942-1946]

III Fighter Command

    Avatar
    Vytvořeno jako III Interceptor Command 26.5.1941
    Aktivováno 17.6. nebo 14.7.1941
    Přetvořeno na III Fighter Command v květnu 1942
    Deaktivováno 8.4.1946
    Zrušeno 8.10.1948


    COMPONENTS
    nezmiňováno pro velké množství častých změn


    STATIONS 
    Tampa, Drew Army Airfield , 1941
    Tampa, MacDill Army Airfield , 1.12.1945 - 8.4.1946


    COMMANDERS
    Maj Gen Walter H Frank, 1941
    Brig Gen Clarence L Tinker, 6.11.1941
    Col Willis H Hale, 16. - 30.12.1941
    Brig Gen Ralph Royce, 28. - 29.1.1942
    Brig Gen Carlyle H Wash, 2.3.1942
    Col George P Tourtellot, 26.6.1942
    Brig Gen Adlai H Gilkeson, 8.10.1942
    Brig Gen Thomas W Blackburn, 14.3.1944 - neznámé datum


    CAMPAIGNS
    American Theater


    DECORATIONS
    None
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/3118#9623Verze : 0