Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 341 příspěvků vloženo, 1317 editováno a 317 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Müller, Ernst

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Müller Müller
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Müller
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál letectva General of the Flyers
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.08.1883 Wetter /
    17.08.1883 Wetter /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    06.12.1948 Munich /
    06.12.1948 Munich /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    náčelník štábu Leteckej armády 2 Chief of Staff of 2nd Air Fleet
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32005#422625Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Müller Müller
    Jméno:
    Given Name:
    Ernst Ernst
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Ernst Müller
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1906 Leutnant
    17.02.1914 Oberleutnant
    01.01.1927 Hauptmann
    01.02.1928 Major
    01.10.1932 Oberstleutnant
    01.09.1934 Oberst
    01.12.1939 Generálmajor
    01.01.1942 Generálporučík
    01.09.1944 Generál letectva
    18.08.1906 Leutnant
    17.02.1914 Oberleutnant
    01.01.1927 Hauptmann
    01.02.1928 Major
    01.10.1932 Oberstleutnant
    01.09.1934 Oberst
    01.12.1939 Major General
    01.01.1942 Lieutenant General
    01.09.1944 General of the Flyers
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1943-DD.09.1944 Náčelník štábu : Letecká armáda 2
    25.12.1943-08.05.1945 Velitel : Velitelství polních myslivců I

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1943-DD.09.1944 Chief of Staff : 2nd Air Fleet
    25.12.1943-08.05.1945 Commander : 1st Field Jaeger Commando

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.1914
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    MM.DD.1914
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32005#422626Verze : 0
    MOD