Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 300 příspěvků vloženo, 891 editováno a 283 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Förste, Erich

admirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Förste Förste
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Förste
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    admirál admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    11.02.1892 Magdeburg /
    11.02.1892 Magdeburg /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    10.07.1963 Kiel /
    10.07.1963 Kiel /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    - -
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32030#469196Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Förste Förste
    Jméno:
    Given Name:
    Erich Erich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Erich Förste
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    15.04.1911 Ensign
    27.09.1913 Lieutenant of Sea
    22.03.1916 Senior Lieutenant of Sea
    01.01.1921 Lieutenant Captain
    01.11.1928 Corvette Captain
    01.10.1933 Frigate Captain
    01.09.1935 Captain of Sea
    01.11.1939 Kontradmirál
    01.09.1941 Viceadmirál
    01.03.1943 Admirál
    15.04.1911 Ensign
    27.09.1913 Lieutenant of Sea
    22.03.1916 Senior Lieutenant of Sea
    01.01.1921 Lieutenant Captain
    01.11.1928 Corvette Captain
    01.10.1933 Frigate Captain
    01.09.1935 Captain of Sea
    01.11.1939 Rear Admiral
    01.09.1941 Vice Admiral
    01.03.1943 Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    21.05.1938-25.11.1939 Velitel lodi : Gneisenau
    27.09.1941-22.03.1943 Velitel : Admiralát Egejské moře
    22.06.1943-08.05.1945 Velitel : Hlavní velitelství námořnictva Severní moře

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    21.05.1938-25.11.1939 Ship Commander : Gneisenau
    27.09.1941-22.03.1943 Commander : Admiral Aegean Sea
    22.06.1943-08.05.1945 Commander : Naval High Command North Sea

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    25.MM.1943
    - Německý kříž ve zlatě
    German Cross in Gold
    Deutsche Kreuz in Gold
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32030#469200Verze : 0
    MOD