Hüffmeier, Friedrich

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 428 příspěvků vloženo, 1362 editováno a 2510 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Hüffmeier, Friedrich

viceadmirál

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hüffmeier Hüffmeier
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Hüffmeier
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Viceadmirál Vice Admiral
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    14.06.1898 Kunersdorf /
    14.06.1898 Kunersdorf /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.01.1972 Münster /
    13.01.1972 Münster /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: Velitelství ostrovů v kanálu La Manche Commander of the Channel Islands Command
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32049#501564Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Hüffmeier Hüffmeier
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Friedrich
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Hüffmeier
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    12.10.1916 námořní poručík
    28.09.1920 námořní nadporučík
    01.04.1927 kapitánporučík
    01.07.1934 korvetní kapitán
    01.10.1937 fregatní kapitán
    01.10.1939 námořní kapitán
    01.10.1943 Kontradmirál
    01.01.1945 Viceadmirál
    12.10.1916 Leutnant zur See
    28.09.1920 Oberleutnant zur See
    01.04.1927 Kapitänleutnant
    01.07.1934 Korvettenkapitän
    01.10.1937 Fregattenkapitän
    01.10.1939 Kapitän zur See
    01.10.1943 Rear Admiral
    01.01.1945 Vice Admiral
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.10.1944-26.02.1945 Náčelník štábu : Velitelství branné moci Normanské ostrovy
    26.02.1945-09.05.1945 Velitel : Velitelství branné moci Normanské ostrovy
    01.10.1944-26.02.1945 Chief of Staff : Armed Forces Command Channel Islands
    26.02.1945-09.05.1945 Commander : Armed Forces Command Channel Islands
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Válečný námořní odznak
    High Seas Fleet Badge
    Flotten-Kriegsabzeichen
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1939 I. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.geocities.com
    alifrafikkhan.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32049#501565Verze : 0
    MOD