Behlendorff, Hans

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 84.733,- Kč Chci přispět
Sraz 14.10.2017 Nelahozeves | US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Behlendorff, Hans

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Behlendorff Behlendorff
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Behlendorff
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál delostřelectva General of the Artillery
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    13.08.1889 Olsztyn 13.08.1889 Olsztyn
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    16.03.1961 Baden-Baden 16.03.1961 Baden-Baden
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Držiteľ Rytierskeho kríža. Recipient of Knight's Cross.
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32546#428385Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Behlendorff Behlendorff
    Jméno:
    Given Name:
    Hans Hans
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Hans Behlendorff
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1910 Leutnant
    25.02.1915 Oberleutnant
    20.05.1917 Hauptmann
    01.02.1929 Major
    01.10.1932 Oberstleutnant
    01.09.1934 Oberst
    01.03.1938 Generálmajor
    01.02.1940 Generálporučík
    17.12.1941 Generál dělostřelectva
    22.03.1910 Leutnant
    25.02.1915 Oberleutnant
    20.05.1917 Hauptmann
    01.02.1929 Major
    01.10.1932 Oberstleutnant
    01.09.1934 Oberst
    01.03.1938 Major General
    01.02.1940 Lieutenant General
    17.12.1941 General of the Artillery
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    04.02.1938-19.07.1939 Velitel : Dělostřelecké velitelství 31
    19.07.1939-11.05.1940 Velitel : 34. pěší divize
    01.11.1940-18.10.1941 Velitel : 34. pěší divize
    15.12.1941-27.05.1942 Velitel : Vyšší velitelství ke zvláštnímu použití LX
    27.05.1942-01.04.1943 Velitel : LXXXIV. armádní sbor
    04.02.1938-19.07.1939 Commander : 31st Artillery Command
    19.07.1939-11.05.1940 Commander : 34th Infantry Division
    01.11.1940-18.10.1941 Commander : 34th Infantry Division
    15.12.1941-27.05.1942 Commander : LX Special Purpose Higher Command
    27.05.1942-01.04.1943 Commander : LXXXIV Army Corps
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    06.04.1915
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    13.12.1939
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -


    10.05.1940
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    16.09.1941
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    11.10.1941
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32546#428518Verze : 0
    MOD