Brandt, Friedrich Wilhelm

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 432 příspěvků vloženo, 1051 editováno a 406 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Brandt, Friedrich Wilhelm

generál dělostřelectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brandt Brandt
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Wilhelm Friedrich Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Wilhelm Brandt
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál delostřelectva General of the Artillery
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.08.1879 Naumburg 17.08.1879 Naumburg
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.01.1939 Würzburg 13.01.1939 Würzburg
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32558#428390Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Brandt Brandt
    Jméno:
    Given Name:
    Friedrich Wilhelm Friedrich Wilhelm
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Friedrich Wilhelm Brandt
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    27.01.1899 Leutnant
    19.08.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Hauptmann
    01.07.1921 Major
    01.07.1927 Oberstleutnant
    01.11.1930 Oberst
    01.04.1933 Generálmajor
    01.12.1934 Generálporučík
    31.03.1936 Generál dělostřelectva
    27.01.1899 Leutnant
    19.08.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Hauptmann
    01.07.1921 Major
    01.07.1927 Oberstleutnant
    01.11.1930 Oberst
    01.04.1933 Major General
    01.12.1934 Lieutenant General
    31.03.1936 General of the Artillery
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    15.10.1935-31.03.1936 Velitel : 15. pěší divize
    15.10.1935-31.03.1936 Commander : 15th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32558#428554Verze : 0
    MOD