Dalwigk zu Lichtenfels, Franz von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Dalwigk zu Lichtenfels, Franz von

generál jezdectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dalwigk zu Lichtenfels Dalwigk zu Lichtenfels
    Jméno:
    Given Name:
    Franz von Franz von
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz von Dalwigk zu Lichtenfels
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál jezdectva General of the Cavalry
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    21.04.1876 Düsseldorf /
    21.04.1876 Düsseldorf /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    25.11.1947 Bad Wildungen /
    25.11.1947 Bad Wildungen /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    veliteľ III. armádneho zboru Commander of III Army Corps
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32590#409742Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Dalwigk zu Lichtenfels Dalwigk zu Lichtenfels
    Jméno:
    Given Name:
    Franz von Franz von
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Franz von Dalwigk zu Lichtenfels
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1900 Leutnant
    04.08.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Rittmeister
    01.04.1921 Major
    01.03.1927 Oberstleutnant
    01.04.1930 Oberst
    01.02.1933 Generálmajor
    01.10.1934 Generálporučík
    01.12.1940 Generál jezdectva
    22.03.1900 Leutnant
    04.08.1909 Oberleutnant
    01.10.1913 Rittmeister
    01.04.1921 Major
    01.03.1927 Oberstleutnant
    01.04.1930 Oberst
    01.02.1933 Major General
    01.10.1934 Lieutenant General
    01.12.1940 General of the Cavalry
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    26.08.1939-28.02.1943 Velitel : Vojenský okruh III
    26.08.1939-28.02.1943 Commander : 3rd Military District
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32590#426619Verze : 0
    MOD