Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 350 příspěvků vloženo, 1497 editováno a 334 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Fischer, Herbert

generál pěchoty

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fischer Fischer
    Jméno:
    Given Name:
    Herbert Herbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Herbert Fischer
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál pěchoty General of the Infantry
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    12.10.1882 Stuttgart 12.10.1882 Stuttgart
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    23.10.1939 Berlín 23.10.1939 Berlin
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32707#431332Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Fischer Fischer
    Jméno:
    Given Name:
    Herbert Herbert
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Herbert Fischer
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.03.1901 Leutnant
    16.06.1910 Oberleutnant
    08.10.1914 Hauptmann
    01.02.1924 Major
    01.10.1929 Oberstleutnant
    01.04.1931 Oberst
    01.04.1934 Generálmajor
    01.12.1935 Generálporučík
    31.10.1937 Generál pěchoty
    22.03.1901 Leutnant
    16.06.1910 Oberleutnant
    08.10.1914 Hauptmann
    01.02.1924 Major
    01.10.1929 Oberstleutnant
    01.04.1931 Oberst
    01.04.1934 Major General
    01.12.1935 Lieutenant General
    31.10.1937 General of the Infantry
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1936-01.04.1937 Velitel : 31. pěší divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1936-01.04.1937 Commander : 31st Infantry Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32707#431950Verze : 0
    MOD