Goßler, Konrad von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 379 příspěvků vloženo, 2091 editováno a 3222 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Goßler, Konrad von

generál jezdectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Goßler von Goßler
    Jméno:
    Given Name:
    Konrad Konrad
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Konrad von Goßler
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    Generál jezdectva General of the Cavalry
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    08.11.1881 Zichtau /
    08.11.1881 Zichtau /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    09.09.1939 Berlin /
    09.09.1939 Berlin /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    velitel: 19. pěší divize
    inspektor jízdních jednotek
    Commander of the 19th Infantry Division
    Inspector of Cavalry
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.geocities.com
    foto: kelingkingg.blogspot.cz
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32763#470532Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Goßler von Goßler
    Jméno:
    Given Name:
    Konrad Konrad
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Konrad von Goßler
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1902 poručík
    18.08.1920 nadporučík
    08.10.1914 kapitán
    01.04.1923 major
    01.02.1929 podplukovník
    01.10.1931 plukovník
    01.04.1934 Generálmajor
    01.01.1936 Generálporučík
    01.02.1938 Generál jezdectva
    18.08.1902 Leutnant
    18.08.1920 Oberleutnant
    08.10.1914 Hauptmann
    01.04.1923 Major
    01.02.1929 Oberstleutnant
    01.10.1931 Oberst
    01.04.1934 Major General
    01.01.1936 Lieutenant General
    01.02.1938 General of the Cavalry
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    01.10.1934-01.02.1935 Velitel : Infanterieführer VI
    01.10.1934-15.10.1935 Velitel : Artillerieführer VI
    15.10.1935-01.03.1938 Velitel : 19. pěší divize

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    01.10.1934-01.02.1935 Commander : Infanterieführer VI
    01.10.1934-15.10.1935 Commander : Artillerieführer VI
    15.10.1935-01.03.1938 Commander : 19th Infantry Division

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Čestný kříž světové války 1914-1918 pro bojovníky
    Honor Cross of World War 1914-18 for Combatants
    Ehrenkreuz des Weltkrieges 1914 – 1918 für Frontkämpfer
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    www.geocities.com
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32763#470533Verze : 0
    MOD