Gallenkamp, Curt

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč Chci přispět
US Air Force - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb | US Army - pracovní log - přehled věcí k udělání (pomoc vítána)

Gallenkamp, Curt

generál dělostřelectva

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gallenkamp Gallenkamp
    Jméno:
    Given Name:
    Curt Curt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Curt Gallenkamp
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál delostřelectva General of the Artillery
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    17.02.1890 Wesel /
    17.02.1890 Wesel /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    13.04.1958 Wiesbaden /
    13.04.1958 Wiesbaden /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Velitel : LXXX. armádní sbor Commander : LXXX Army Corps
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Držiteľ Rytierskeho kríža. Recipient of Knight's Cross.
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32775#428396Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Gallenkamp Gallenkamp
    Jméno:
    Given Name:
    Curt Curt
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Curt Gallenkamp
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    22.08.1910 Leutnant
    25.02.1915 Oberleutnant
    18.12.1917 Hauptmann
    01.10.1929 Major
    01.12.1932 Oberstleutnant
    01.11.1934 Oberst
    01.03.1938 Generálmajor
    01.04.1940 Generálporučík
    01.04.1942 Generál dělostřelectva
    22.08.1910 Leutnant
    25.02.1915 Oberleutnant
    18.12.1917 Hauptmann
    01.10.1929 Major
    01.12.1932 Oberstleutnant
    01.11.1934 Oberst
    01.03.1938 Major General
    01.04.1940 Lieutenant General
    01.04.1942 General of the Artillery
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    01.04.1938-26.09.1939 Náčelník štábu : III. armádní sbor
    10.04.1940-27.05.1942 Velitel : Vyšší velitelství ke zvláštnímu použití XXXI
    27.05.1942-07.08.1944 Velitel : LXXX. armádní sbor
    01.04.1938-26.09.1939 Chief of Staff : III Army Corps
    10.04.1940-27.05.1942 Commander : XXXI Special Purpose Higher Command
    27.05.1942-07.08.1944 Commander : LXXX Army Corps
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    19.11.1941
    Rytířský kříž Železného kříže 1939
    Knight's Cross of the Iron Cross
    Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 1. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 1st Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 1. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    - Spona 1939 k Železnému kříži 1914 2. třídy
    Clasp 1939 to Iron Cross 1914 to 2nd Class
    Wiederholungsspange 1939 zum Eisernen Kreuz 1914 2. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/32775#428804Verze : 0
    MOD