Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 353 příspěvků vloženo, 1357 editováno a 400 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Muff, Wolfgang

generál pěchoty

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Muff Muff
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang Muff
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    generál pěchoty General of the Infantry
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    15.03.1880 Ulm 15.03.1880 Ulm
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    17.05.1947 Bad Pyrmont 17.05.1947 Bad Pyrmont
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    Související články:
    Related Articles:
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/33273#431371Verze : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    Muff Muff
    Jméno:
    Given Name:
    Wolfgang Wolfgang
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Wolfgang Muff
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.10.1900 Leutnant
    DD.MM.1900 Oberleutnant
    DD.MM.1900 Hauptmann
    DD.MM.1900 Major
    01.02.1925 Oberstleutnant
    01.02.1928 Oberst
    01.10.1931 Generálmajor
    01.08.1936 Generálporučík
    01.12.1940 Generál pěchoty
    18.10.1900 Leutnant
    DD.MM.1900 Oberleutnant
    DD.MM.1900 Hauptmann
    DD.MM.1900 Major
    01.02.1925 Oberstleutnant
    01.02.1928 Oberst
    01.10.1931 Major General
    01.08.1936 Lieutenant General
    01.12.1940 General of the Infantry
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    Automaticky vyplněné položky:
    26.08.1939-28.02.1943 Velitel : Vojenský okruh XI

    Ručně vyplněné položky:
    Automatically linked items:
    26.08.1939-28.02.1943 Commander : 11th Military District

    Manually added items:
    Vyznamenání:
    Awards:
    Datum udělení
    Date of Issue
    Stužka
    Ribbon
    Název
    Name
    Poznámka
    Note


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 1. třídy
    Iron Cross 1st Class
    Eisernes Kreuz I. Klasse
    -


    DD.MM.RRRR
    Železný kříž 2. třídy
    Iron Cross 2nd Class
    Eisernes Kreuz II. Klasse
    -
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.geocities.com/~orion47/
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/33273#431642Verze : 0
    MOD