Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 311 příspěvků vloženo, 950 editováno a 303 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Seznam osob popravených za II. stanného práva v Brně

    Avatar
    Seznam osob popravených za II. stanného práva v Brně – Kounicových kolejích 29.5. – 3.7.1942


    29.5.1942:
    Brodová Alexandra (nar. 23.4.1899),
    Kluch Stanislav (nar. 6.5.1891), finanční úředník
    Kluchová Františka (nar. 5.12.1900),
    Neca Alois (nar. 27.4.1893), zahradník
    Peterka Jan (nar. 9.12.1899), zřízenec
    Peterková Žofie (nar. 28.4.1904),
    Ryš František (nar. 28.1.1905), parašutista ze SSSR
    Ryšová Anna (nar. 16.11.1913), manželka Františka Ryše
    Ryš Rudolf (nar. 17.3.1897), bratr Františka Ryše
    Zelc Vojtěch (nar. 30.5.1887), úředník
    Zelc Vlastimil (nar. 19.8.1924), student
    Zelcová Antonie (nar. 26.5.1898)
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#135381Verze : 0
    Avatar
    30.5.1942:
    JUDr. Hoblík Vladimír (nar. 29.3.1902), bratranec parašutisty Ivana Kolaříka
    Hrušáková Milada (nar. 3.10.1920), Kolaříkova snoubenka
    pplk. Hrušák Bohumír (nar. 5.1.1893), otec Milady Hrušákové
    Hrušáková Amálie (nar. 16.5.1895), matka Milady Hrušákové
    Kluch Vladimír (nar. 16.12.1924), student
    Kolařík Josef (nar. 2.1.1876), učitel, otec parašutisty Ivana Kolaříka
    Kolaříková Josefa (nar. 8.1.1888), matka parašutisty Ivana Kolaříka
    Kolařík Jiří (nar. 1.12.1909), lékař, bratr parašutisty Ivana Kolaříka
    Kolaříková Jaroslava (nar. 1.6.1916), manželka Jiřího Kolaříka, byla v 7. měsíci těhotenství,
    Necová Ludmila (nar. 6.9.1896),
    Šmolík František (nar. 29.7.1898),
    Žurek Alois (nar. 30.9.1924)

    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170846Verze : 0
    Avatar
    1.6.1942:
    Čoupek Ludvík (nar. 21.4.1910), strýc parašutisty Jindřicha Čoupka
    Čoupek Tomáš (nar. 25.2.1917), bratranec parašutisty Jindřicha Čoupka
    Dřevojánek Josef (nar. 27.8.1898), úředník
    Dřevojánková Marie (nar. 21.12.1894), pokladní
    Hrabovský Josef (nar. 6.4.1916),
    Kopečková Jana (nar. 2.9.1903),
    Pliska Alois (nar. 16.6.1910), stolař
    Staněk Ladislav (nar. 22.6.1912), nevlastní bratr parašutisty Jindřicha Čoupka
    Šimek Josef (nar. 13.10.1900), dělník

    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170851Verze : 0
    Avatar
    2.6.1942:
    Abels Mořic (nar. 5.5.1881), bankovní úředník
    Charbula Jan (nar. 14.6.1876), kontrolor
    Charbulová Vlasta (nar. 22.10.1905), úřednice
    Jedla Vladimír (nar. 4.1.1899), soustružník
    Pavelka Miroslav (nar. 19.3.1922),
    Wallfisch Ivan (nar. 21.3.1896), holič
    Wiesenberg Mořic (nar. 15.9.1892), krejčí

    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170852Verze : 0
    Avatar
    3.6.1942:
    Dvorský Josef (nar. 25.9.1884), řídící učitel obecné školy v Kunčicích pod Ondřejníkem
    Dvořáková Věra (nar. 14.6.1912), učitelka obecné školy v Klenovicích
    Pinter Josef (nar. 10.3.1908), dělník
    Kos Adolf (nar. 6.9.1896), lesník
    Kos Jaroslav (nar. 26.3.1923),
    Lančíková Hermína (nar. 10.2.1893),
    Tesaříková Anna (nar. 1.8.1908), zahradnice
    Nachmilnar Zdeněk (nar. 23.12.1909), učitel
    Šimek František (nar. 25.3.1891), dělník
    Šimková Anna (nar. 25.7.1891), učitelka

    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170857Verze : 0
    Avatar
    4.6.1942:
    Bednařík Vincenc (nar. 20.2.1904), zedník
    Běhula Vítězslav (nar. 1.8.1912),
    Chylík Antonín (nar. 11.1.1902), dělník
    Klinberg Viktor (nar. 8.8.1900),
    Maziarz Mieczyslaw (nar. 8.2.1925), zemědělský dělník
    Pechová Karolína (nar. 5.3.1898),
    Peinová Alice (nar. 2.4.1900),
    Skácel Jaroslav (nar. 13.8.1891), dělník
    Veselý Ivan (nar. 26.4.1905), učitel jazyků
    Wissburg Karel (nar. 26.8.1900), artista
    Zikal Antonín (nar. 15.3.1898), sklář


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170859Verze : 0
    Avatar
    5.6.1942:
    Frevo Josef (nar. 18.11.1921), zámečník
    Horák František (nar. 24.4.1893),
    pplk. Hrušák František (nar. 24.4.1893),
    Klein Jakub (nar. 1.4.1884), číšník
    Chlup Jan (nar. 23.4.1881), hostinský
    Chlupová Marie (nar. 15.12.1883),
    Kvapil František (nar. 20.2.1876), farář
    Pořízek Jan (nar. 19.3.1881), zemědělec
    Saxel Jindřich (nar. 1.6.1893), inženýr


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170860Verze : 0
    Avatar
    9.6.1942:
    Brezna Tomáš (nar. 13.12.1914), dělník
    Hain Václav (nar. 19.1.1906), soustružník
    Jursa Jan (nar. 14.1.1900), dělník
    Kux Jaroslav (nar. 12.10.1904), učitel
    Mikala Bohumil (nar. 5.6.1907), dělník
    Mikeš František (nar. 5.7.1888), zemědělec
    Minář František (nar. 21.11.1906), obuvník
    Mrkvica Josef (nar. 25.2.1914), adjunkt
    por. Nedbal Otakar (nar. 2.7.1915),
    Perich Ferdinand (nar. 12.12.1908), holič
    Pospíšil Jindřich (nar. 13.2.1887),
    Rohanová Libuše (nar. 29.3.1924), služebná
    Rys Jan (nar. 18.1.1897), úředník
    Rokyta Eduard (nar. 9.7.1878), slévač
    Vávra Vladimír (nar. 26.10.1898), soustružník
    Wenzel František (nar. 28.4.1899), profesor
    Zborovská Marie (nar. 22.3.1903)


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170902Verze : 0
    Avatar
    10.6.1942:
    Koutný Jan (nar. 16.11.1900), hostinský
    Kopeček František (nar. 25.12.1925), zemědělský dělník
    Koutná Karolína (nar. 26.6.1907), hostinská
    Lipoldová Anna (nar. 26.8.1900), dělnice
    Löwenbein Emil, právník
    Stoklásková Růžena (nar. 22.6.1901), odborná učitelka


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170908Verze : 0
    Avatar
    11.6.1942:
    Körner Leopold (nar. 11.5.1900), obchodník
    Kubík Bohumil (nar. 22.1.1914), odborný učitel
    Mačel Ladislav (nar. 26.8.1897), úředník
    Pacák František (nar. 17.11.1901), odborný učitel
    Ryšánek Maxmilián (nar. 17.10.1890), profesor
    Stach František (nar. 21.6.1888), obchodník
    Slezáček Vladimír (nar. 8.11.1919),
    Wolf Ludvík (nar. 31.3.1909), odborný učitel


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170909Verze : 0
    Avatar
    12.6.1942:
    Čulda Vladimír (nar. 17.11.1915), montér
    Hložek František (nar. 11.3.1900), četnický strážmistr
    Kluch František (nar. 10.2.1922), zámečník
    Květina Josef (nar. 30.6.1892), dělník
    Pláničková Žofie (nar. 6.5.1892),
    Pechal Josef (nar. 18.12.1887), lesník, otec parašutisty Oldřicha Pechala
    Pechalová Anna (nar. 28.8.1891), matka parašutisty Oldřicha Pechala
    Pechal Klement (nar. 24.2.1920), lesník, bratr parašutisty Oldřicha Pechala
    Rozsypal Ludvík (nar. 2.3.1901), dozorce
    Žižlavská Božena (nar. 23.4.1914), sestra parašutisty Oldřicha Pechala
    Žižlavský Jan (nar. 24.5.1907), úředník, manžel Boženy Žižlavské


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#170934Verze : 0
    Avatar
    13.6.1942:
    Dulava Josef (nar. 9.11.1922), dělník
    Filka Bohumil (nar. 2.3.1895), finanční revident
    Hermann Jaroslav (nar. 5.2.1908),
    Leinweber Jan (nar. 8.3.1902), zemědělec
    Lhotský Vladimír (nar. 26.6.1903),
    Man Bohumil (nar. 21.9.1906),
    Matza Robert (nar. 4.3.1896),
    Mlčoch Antonín (nar. 16.1.1895),
    Šenk František (nar. 15.11.1898), úředník
    Šeránek Alois (nar. 13.6.1912),
    Volf Zdeněk (nar. 4.9.1900), profesor
    Zima Alois (nar. 20.2.1897), pedel rektorátu MU Brno


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171139Verze : 0
    Avatar
    14.6.1942:
    četnický stržm. Fuksa František (nar. 9.9.1891),
    Hrozek Jan (nar. 14.10.1909), úředník
    kpt. Jelínek Jan (nar. 13.4.1885),
    Navrátil Jaromír (nar. 4.8.1900), stavitel
    Pačas František (nar. 25.11.1901), úředník
    Peškar Jan (nar. 15.2.1895), učitel
    Procházka Jan (nar. 11.12.1891), správce
    četnický šstržm. Prudík Jan (nar. 14.7.1899),
    Sitař Ludvík (nar. 12.4.1903), profesor
    Smíšek Oldřich (nar. 13.4.1906), okresní soudce
    Souček Antonín (nar. 7.11.1888), profesor
    Stejskal František (nar. 12.7.1901),
    Šindelka Emil (nar. 7.8.1884), vedoucí školy
    Zdráhal Karel (nar. 10.9.1900), účetní
    Žák Rudolf (nar. 25.3.1888), učitel


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171142Verze : 0
    Avatar
    15.6.1942:
    Beran Rudolf (nar. 9.3.1907), inspektor pojišťovny
    Bermann Rudolf (nar. 26.9.1899),
    Freund Rudolf (nar. 30.9.1876),
    Galar Bedřich (nar. 17.1.1897), adjunkt ČSD
    Gänger Norbert (nar. 23.2.1887),
    Navrátilová Anežka (nar. 12.1.1900), poštovní asistentka
    Ondráček Robert (nar. 2.8.1897), soudní úředník
    Volný Karel (nar. 15.10.1901)


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171167Verze : 0
    Avatar
    16.6.1942:
    Braun Štefan (nar. 10.1895), hostinský
    Chudoba Zdeněk (nar. 1.10.1904), ředitel banky
    Haraš Jan (nar. 14.5.1913), krejčí
    Jurenka Jaroslav (nar. 5.4.1904), ředitel základní odborné školy v Třebíči
    Krajina Emanuel (nar. 2.12.1889), ředitel školy
    Lemberk František (nar. 12.12.1894), ředitel školy
    Němec Rudolf (nar. 17.4.1902), profesor
    Nosal Alois (nar. 8.8.1904),
    Procházka Václav (nar. 24.9.1910),
    Růžička Hynek (nar. 5.4.1915), student
    Štěrba Oldřich (nar. 26.1.1902), školní inspektor
    Tesař Adolf (nar. 29.4.1885), ivančický farář
    Veselý Vladimír (nar. 10.1.1914), profesor
    Wagner Jindřich (nar. 3.8.1897), lékař


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171168Verze : 0
    Avatar
    17.6.1942:
    Bäck Richard (nar. 3.12.1888), dělník
    Bäcková Mánička (nar. 9.6.1922),
    Čejka Metoděj (nar. 6.7.1898),
    Geiger Erich (nar. 15.1.1907), právník
    Hron Eduard (nar. 17.3.1880), přednosta stanice
    Kořínek Jan (nar. 16.11.1909), obchodník
    Novotný Antonín (nar. 7.9.1906), dělník ČSD
    Pospíchal Karel (nar. 15.9.1890), inspektor pojišťovny
    Raschitz Ranko (nar. 1.5.1907),
    Smolík Arnošt (nar. 10.4.1873),
    Střecha Josef (nar. 13.2.1897), obuvník
    Střecha Ladislav (nar. 21.6.1925), dělník
    Střechová Marie (nar. 7.9.1902)


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171169Verze : 0
    Avatar
    18.6.1942:
    Bumba Václav (nar. 26.9.1905), odborný učitel měšťanské školy ve Ždánicích
    Horák Ladislav (nar. 30.1.1895), řezník
    Chalabala Jan (nar. 30.1.01904),
    Charvát Josef (nar. 16.5.1907), pekařský pomocník
    Jaroš Ladislav (nar. 10.5.1880), ředitel státního reálného gymnázia v Holešově a starosta tamního Sokola
    Krupička Pavel (nar. 18.8.1905), učitel
    Mikunda Albín (nar. 1.8.1893), odborný učitel
    Richter Josef (nar. 23.2.1893), úředník
    Stefan Josef (nar. 11.2.1909), odborný učitel
    Veselý František (nar. 9.2.1894), odborný učitel


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171174Verze : 0
    Avatar
    19.6.1942:
    Beran Čeněk (nar. 29.9.1905), účetní
    Dokoupil Oldřich (nar. 29.8.1919), holič
    Horník Rudolf (nar. 26.4.1894),
    Lorenz František (nar. 23.2.1883),
    Novák Ladislav (nar. 11.4.1895), úředník
    kpt. Svoboda Karel (nar. 3.12.1893),
    Řezníček Josef (nar. 17.11.1906), šéfredaktor
    Šural Vladimír (nar. 15.4.1898), speditér
    Teichman Stanislav (nar. 13.2.1911), typograf
    Vlk František (nar. 24.9.1907), právník


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171385Verze : 0
    Avatar
    20.6.1942:
    Bartoš František (nar. 14.6.1885),
    Dokoupil Josef (nar. 20.11.1912), poštovní úředník
    Fišer Josef (nar. 4.6.1908),
    Hlavica Antonín (nar. 5.6.1892),
    Chromec Richard (nar. 21.9.1897),
    Klapil Miloslav (nar. 17.9.1900),
    Krč Josef (nar. 27.4.1895), lékař
    Martínek Jan (nar. 7.5.1900),
    Pospíšil Josef (nar. 23.5.1910), poštovní úředník
    Sekanina Josef (nar. 25.3.1890)


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171466Verze : 0
    Avatar
    21.6.1942:
    Boleloucký František (nar. 6.1.1896), ředitel dvouleté rolnické školy v Židlochovicích
    pplk. Brichta Antonín (nar. 14.8.1893),
    Brunclíková Božena (nar. 14.6.1921), dělnice
    Čermák František (nar. 4.11.1894), advokát
    škpt. Hubík Otakar (nar. 23.12.1897),
    Jakob Josef (nar. 15.12.1903), učitel školy ve Velkých Němčicích
    mjr. Kopuletý František (nar. 26.11.1887),
    pplk. Matějů Adolf (nar. 31.1.1893),
    mjr. Pergler Stanislav (nar. 4.5.1895),
    Svoboda Jan (nar. 9.7.1889), úředník
    pplk. Valenta Jan (nar. 20.5.1894),
    brig. gen. Zahálka Otakar (nar. 30.9.1891), zemský velitel ON na Moravě


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171473Verze : 0
    Avatar
    22.6.1942:
    Adam František (nar. 2.2.1891), obchodní zástupce
    Cupák Pravoslav (nar. 22.2.1920), úředník
    Čermák Adolf (nar. 11.4.1900),
    Kočí Antonín (nar. 6.6.1899), vrchní komisař
    Kříž Bohuslav (nar. 21.2.1882), ředitel
    Mrázek Gotthard (nar. 9.9.1910),
    Malotová Julie (nar. 2.9.1895),
    Pavlíček Jaroslav (nar. 14.2.1923), zřízenec
    Sekerka Josef (nar. 25.3.1890), tajemník obce Ivančice
    Skrha Jan (nar. 15.12.1911), finanční dozorce
    Višo Jan (nar. 6.6.1912), úředník


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#171476Verze : 0
    Avatar
    23.6.1942:
    Čermák Blahoslav (nar. 21.3.1896), vrchní komisař Vědeckých ústavů Vysoké školy zemědělské v Žabčicích a člen ON
    Fibich Miloslav, okresní soudce
    Herclík František (nar. 7.2.1894), vrchní sekretář
    Hroz Josef (nar. 10.10.1886), dělník
    Ivanovičová Antonie (nar. 10.5.1902),
    Knesl Vilém (nar. 1.3.1900), dělník
    Mišák Josef (nar. 5.3.1915),zubní technik
    Nevrlý Ignác (nar. 17.4.1879),
    Švecová Růžena (nar. 23.8.1889),
    Švec Josef, důstojník


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172171Verze : 0
    Avatar
    24.6.1942:
    Bouzar Štefan (nar. 1.9.1914), dělník, člen OSVO
    Bouzar Antonín (nar. 17.5.1879), rolník, otec Štepána Bouzara
    Bouzarová Anežka (nar. 18.1.1878), matka Štepána Bouzara
    Bouzarová Emílie (nar. 29.4.1921), sestra Štefana Bouzara
    Bouzar Jan (nar. 22.8.1908), zemědělec, bratr Štepána Bouzara
    Bouzarová Marie (nar. 12.12.1901), manželka Jana Bouzara
    Holík Josef (nar. 5.3.1913), zámečník, bratr Marie Bouzarové
    Láník Jiří (nar. 3.3.1913), úředník Statistického úřadu v Praze
    Novák Jan (nar. 27.12.1873), strýc Štěpána Bouzara
    Novák Karel (nar. 20.10.1910), dělník, syn Jana Nováka
    Novák Jan (nar. 4.2.1909), dělník, syn Jana Nováka
    Nováková Františka (nar. 9.9.1914), manželka Jana Nováka


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172180Verze : 0
    Avatar
    25.6.1942:
    Adamský Josef (nar. 13.11.1912), číšník
    Bartl Ferdinand (nar. 10.5.1872), kovář
    Frýdek Jaroslav (nar. 7.3.1915), zámečník
    Hojar Ladislav (nar. 4.8.1915), zámečník
    Katrnožka Karel (nar. 22.1.1890), majitel kavárny
    Kazda František (nar. 9.2.1899), lesník
    Lančíková Eva (nar. 16.5.1925), zahradnice
    Procházka Klement (nar. 22.1.1902), puškař
    Zahradníček Antonín (nar. 6.6.1917), technik


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172320Verze : 0
    Avatar
    26.6.1942:
    Bezděk Antonín (nar. 1.6.1893), policejní inspektor
    Bilský Václav (nar. 6.2.1880),
    Braunová Eliška (nar. 19.11.1908),
    Hrdličková Marie (nar. 6.3.1911), odborná učitelka v Otrokovicích
    Knos Jan (nar. 28.4.1892), trafikant
    Karas Josef (nar. 7.3.1890), policejní inspektor
    Špičan Jaroslav (nar. 8.4.1922), dělník


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172347Verze : 0
    Avatar
    27.6.1942:
    Brzokoupil Josef (nar. 18.1.1895),
    Černín Rudolf (nar. 9.11.1889), úředník
    Fikrová Eliška (nar. 24.4.1902),
    Holeš Alois (nar. 19.6.1874), vrchní účetní
    Janíček Otakar (nar. 17.2.1900), disponent
    Jobánek Ludvík (nar. 7.8.1895), sekretář
    Kadiera František (nar. 8.9.1895), úředník
    Karásek Jindřich (nar. 17.7.1883), hostinský
    Lukášek Bohumil (nar. 5.11.1911), dělník
    Mrázek František (nar. 13.12.1901), zedník


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172348Verze : 0
    Avatar
    28.6.1942:
    Jelínek Stanislav (nar. 31.10.1900), železničář
    Kaláb Gottfried (nar. 24.9.1904),
    Koudela Jaroslav (nar. 8.4.1897), inspektor
    Odstrčil Bohumil (nar. 14.9.1900), úředník
    Pinka Antonín (nar. 21.3.1889),
    Podešť Bartoloměj (nar. 31.8.1887),
    Shor Jindřich (nar. 10.1.1885), sluha


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172546Verze : 0
    Avatar
    29.6.1942:
    Čermák Josef (nar. 12.8.1922),
    Doležel Josef (nar. 14.8.1906), manipulant
    Halaška Vojtěch (nar. 19.4.1910),
    Křivánek Jindřich (nar. 20.4.1924),
    Plaček František (nar. 6.10.1924), dělník
    Smrčka Josef (nar. 2.3.1923), instalatér
    Studený Ferdinand (nar. 20.9.1911), dělník
    Šlégr Martin (nar. 2.2.1874), řezník


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172547Verze : 0
    Avatar
    30.6.1942:
    Blasejová Julie (nar. 15.4.1906),
    Cejpek František (nar. 4.7.1914),
    Cejpek František (nar. 9.11.1884), zemědělec
    Cejpková Anežka (nar. 18.9.1924),
    Cejpková Marie (nar. 10.2.1922),
    Cejpková Marie (nar. 6.5.1891),
    pplk. Černý František (nar. 18.4.1893),
    Faltýnek František (nar. 11.3.1898), vrchní adjunkt
    Goldmann Rudolf (nar. 9.9.1876), lékař
    Goldmannová Emilie (nar. 16.6.1879),
    Hladil Emil (15.10.1902), lesník
    Hubáček Václav (nar. 28.8.1909), úředník
    Jelínek Karel (nar. 1.10.1919),
    Karlík Antonín (nar. 22.4.1921), dělník
    Kocourek Jindřich (nar. 14.5.1901), sekretář
    Koláček Josef (nar. 2.7.1905), úředník
    Králíček Alois (nar. 14.5.1901), hodinář
    Králíčková Marie (nar. 9.10.1909),
    Krupaš Josef (nar. 1.6.1910), vrchní oficiál
    Navrátilová Kamila (nar. 13.7.1877),
    Obranský Jaroslav (nar. 2.10.1912), dozorce
    Orlita František (nar. 20.10.1903), poštovní úředník
    Plášil Jan (nar. 9.5.1895),
    Plášilová Marie (nar. 11.2.1904),
    Pospíšil Josef (nar. 11.7.1908), zemědělec
    Pospíšilová Marta (nar. 4.8.1908),
    Přichystal Petr (nar. 19.6.1889), strážník
    Sigmund Jan (nar. 28.9.1895), vedoucí a majitel továrny Sigma Lutín
    Smékal František (nar. 16.8.1906), poštovní adjunkt Zbiral František
    Streit Josef (nar. 27.5.1915), fotograf
    Suda Jan (nar. 20.12.1898), zámečník
    Šmíd Jaroslav (nar. 19.5.1895), adjunkt
    Špalek Josef (nar. 28.6.1898), sluha
    Tolar Alois (nar. 18.6.1890), inspektor
    Zbiral František (nar. 26.3.1890), vrátný


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172560Verze : 0
    Avatar
    1.7.1942:
    vrchní stržm. Bača Ludvík (nar. 2.2.1898),
    Bačová Vlastimila (nar. 7.6.1910),
    Balac Jaroslav (nar. 18.3.1900), holič
    Barák Ladislav (nar. 4.3.1884), holič
    Bílek Miroslav (nar. 26.5.1921), zámečník
    Brichta Vladimír (nar. 17.7.1911), hostinský
    Brychta František (nar. 12.5.1884), poštovní ředitel
    Cejp Emil (nar. 4.8.1889), učitel
    Daněk Zdeněk (nar. 10.5.1914), prokurista
    Dunděra Vladimír (nar. 24.2.1903), lékař
    Dunděrová Gabriela (nar. 3.2.1908),
    plk. Dymeš Karel (nar. 20.6.1895),
    Foretník Antonín (nar. 3.2.1900), skladník
    Foretníková Marie (nar. 3.8.1905), poštovní úřednice
    Friedrich František (nar. 2.4.1893), holič
    Friedl Josef (nar. 10.12.1897), holič
    Jiránková Marie (nar. 6.3.1893),
    Klimeš Karel (nar. 20.7.1891), drogista
    Kostiha Václav (nar. 26.7.1900), farář
    Kubec Miroslav (nar. 12.7.1915), zemědělec
    pplk. Kužel Vít (nar. 15.6.1890),
    Melezínková Marta (nar. 11.1.1910), hostinská
    Mišurcová Josefína (nar. 17.2.1910),
    Melezínek František (nar. 5.5.1901), hostinský
    škpt. Müller Josef (nar. 19.10.1900),
    Oulehla Bohuslav (nar. 31.10.1895), stavitel
    četnický stržm. Oulehla Jaroslav (nar. 28.7.1891),
    Oulehla Miloš (nar. 5.6.1894), zámečník
    Pazdera Josef (nar. 20.3.1900), zaměstnanec ČSD
    Popelková Ludmila (nar. 11.4.1921), číšnice
    četnický stržm. Pospíšil Josef (nar. 10.6.1898),
    Semerád Karel (nar. 25.10.1891), odborný učitel
    Směřička Jaroslav (nar. 1.3.1897), dělník
    Stříbrný Jaroslav (nar. 11.12.1900), kloboučník
    Suchánek František (nar. 16.1.1910), dělník
    Šeda Vojtěch (nar. 17.10.1889), montér
    Šimek Bohumil (nar. 9.7.1908), obchodník
    Štěpánková Hermína (nar. 27.9.1897), obchodnice
    Toulová Helena (nar. 12.7.1913), úřednice
    Vafek František (nar. 3.10.1904), majitel pily
    Vafek Cyril (nar. 17.4.1878), zemědělec
    Weisenbauer Karel (nar. 3.1.1894),
    Urban Matyáš (nar. 8.1.1885), městský ředitel
    Urbanová Antonie (nar. 11.5.1891),
    Vafková Františka (nar. 11.12.1881),
    Vafková Jana (nar. 8.6.1900),
    Voneš František (nar. 16.9.1913), kaplan
    Zaoral Ladislav (nar. 18.6.1919), dělník


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172649Verze : 0
    Avatar
    2.7.1942:
    Černý Alois (nar. 16.6.1900), bankovní úředník
    Glogarová Božena (nar. 28.8.1886),
    Karásková Josefína (nar. 8.3.1911), kuchařka
    Kociánová Božena (nar. 24.3.1907), krejčová
    Macháčková Anna (nar. 23.6.1910),
    Němcová Anna (nar. 13.12.1914), hostinská
    plk. Vácha Otakar (nar. 30.7.1881)


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172676Verze : 0
    Avatar
    3.7.1942:
    Bela Alois (nar. 16.8.1893), dělník
    Daněk Antonín (nar. 17.9.1878), novinář
    Fiedler Abraham (nar. 15.1.1906), technik
    Geisura Alois (nar. 4.6.1910), mechanik
    Geisura Antonín (nar. 6.10.1882), zaměstnanec ČSD
    Gerza Josef (nar. 2.3.1913), zemědělec
    Chudoba Josef (nar. 12.2.1892), řídící učitel v Krčmáni
    Kose Jaroslav (nar. 29.8.1907),
    Látal Leopold (nar. 18.6.1919), dělník
    Leden Evžen (nar. 20.7.1887), právník
    Mičola Jan (nar. 14.1.1911), duchovní
    Michálek Jiří (nar. 23.12.1903), odborný učitel
    Mišáková Marie (nar. 1.2.1893),
    Studený Alois (nar. 4.10.1904), dělník
    Svozil Jindřich (nar. 5.3.1899), účetní
    Šindilík Josef (nar. 16.8.1888), tesař
    Štědra Jaroslav (nar. 15.9.1916),
    Vahala František (nar. 13.3.1881), advokát


    Data poskytl uživatel Michal Šimůnek
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/36220#172678Verze : 0