Heartbreak Ridge (Bojové nasazení)

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 458 příspěvků vloženo, 936 editováno a 442 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Heartbreak Ridge (Bojové nasazení)

  Avatar
  Pred nejakou dobou jsem videl na ct2 vynikajuci film, rad bych ho sehnal na dvd, ale bohuzel nevim jeho nazev. Byl to film z vojenskeho prostreda kde hral Clint Eastwood nejakeho velitele ve vycvikovem tabore. Utkvela mi v pameti z toho filmu jedna veta : " Vstávej, ať tomu ko...vi neudeláš radost. Co jste to říkal? Říkal jsem vstávej, ať tomu kok...vi neudeláš radost" a potom este ze na Clinta Eastwooda chceli poslat tzv. "švéda" kt. ho mnel zmlatit ale Clint naopak zmlatil jeho.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/39480#149841Verze : 0
  Avatar
  Indi,
  toto jsem "vytáhl" z internetu, ráno před odchodem do práce, po zadání Googlu: pokročilé vyhledávání, v češtine, Clin Eastwood. Odpovědí byla nabídka 286 stránek a hned u prvních čtyř narazíte na "Váš" film a toto krásné povídání:
  "Popis / Obsah / Info:
  Seržant Highway, veterán války v Koreji, má problémy kvůli alkoholu a rvačkám. Voják každým coulem doplácí na neuspořádané soukromí.. Nezbývá, než jej převelet. Highway dostává poslední šanci u pluku, se kterým prožiul nejlepší léta své kariéry v armádě. Cvičí nováčky námořní pěchoty. Šokuje mladé vojáky svojí fyzickou kondicí, nekompromisní tvrdostí i drilem, jaký v osmdesátých letech nečekali. Highway je připravuje na válku. Pošklebují se tomu do chvíle, kdy kromě ostrých nábojů dostanou i rozkaz k bojovému nasazení."


  Také elektronické prodejny nabízí DVD za pouhých 233 Kč, pod názvem: Bojové nasazení (1986) (Heartbreak Ridge).


  S pozdravy Jiří Tintěra
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/39480#149844Verze : 0
  MOD