Rozpočet tohoto webu pro rok 2019 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 64.741,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 396 příspěvků vloženo, 1506 editováno a 412 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

KHV - Weterankorps :-)

  Avatar
  KHV /Klub Her na Vojáky/ "Weterankorps" je zatím neúplné volné sdružení "starších", kteří se kromě domácího studia historie v papučích, potřebují trochu projít, či proběhnout, neboť jejich těla, zchátralá stářím a leností, jinak doznávají negativních změn.
  Klub má mít dvě na sobě nezávislé sekce /sdružené pouze organizačně - OKW: Organizace Klubu Weterankorps/, a to sekci německou a sekci spojeneckou.
  Každá ze sekcí může pořádat akce samostatně, nebo spolu v určité "bojové hře".


  KHV Weterankorps tímto ještě nabírá členy do "spojenecké jednotky". Podmínkou je viditelné stáří, tělesná zchátralost, schopnost humoru i při "zastřelení v první minutě boje, a též snášenlivost organismu na lék v podobě chmelového odvaru.
  Pohyblivost po obou nohách v přírodě výhodou.


  Přihlášky přijímá zde organizační důstojník KHV, hauptordnungmann Hasen Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#11156Verze : 0
  Avatar
  Jestli jsem to dobře pochopil, tak budete takovej klub do první linie tj. na odstřel Very Happy
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#11184Verze : 0
  MOD
  Avatar
  To je právě pojištěno tím, že klub tvoří svět sám pro sebe. Člen klubu tak může být zastřelen pouze dalším členem klubu - v ideální situaci z druhé frakce. Vzhledem k vlastní schátralosti však není vyloučen ani "vlastní gól" - kdy třeba poloslepý feldwebel odstřelí třeba svého kolegu /viz. Velký flám Smile/. Nebo gefreiter s "altzhajmrem" zapomene na svahu kolečkové křeslo s velitelem...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#11329Verze : 0
  Avatar
  Tak to se mi začíná líbit, to bude dobrá taškařice Smile Tak za 10 let vám pošlu přihlášku Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#11330Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Prima, ale v tomto případě bude třeba udat adresu na krchov neznámých hrdinů Smile
  Tohle přece nemůže nikdo přežít... Poslední bojovník se jistě udusí rohlíkem již pár let zpátky, při oslavě 5.výročí překročení vedlejší silnice o berlích.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#11341Verze : 0
  Avatar
  Hřbitov neznámých hrdinů? Mrtvé nechat, tam kde padnou Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#11342Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Jedna z předností členství v klubu je právě vyhlídka na místo ve společném hrobě + umístění berlí a kolečkových křesel v museu psychiatrické léčebny pro nenapravitelné optimisty Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#11344Verze : 0
  Avatar
  Přátelé, začínáte se mi líbit. Kdepakžeto sídlíte? Mám pocit, že vašim požadavkům začínám dorůstat. Tedy alespoň co se týče věku, tělesné zchátralosti a přiměřené dávky lenosti. Vlastnictví smyslu pro humor nekomentuji. Ono se to blbě vymezuje. Sám sobě člověk připadá vtipný jak Humoristické listy, okolí si jen tiše klepe na čelo. Pečlivým a dlouholetým průzkumem jsem zjistil i to, že léčiva na bázi chmelu mi také alergii nepůsobí. Nemám sice moc rád rozličná organizovaná konání - zkušenosti z pestrého mládí, kdy být vhodně organizován bylo povinné - mě vedly k zarputilé neorganizovanosti, ale těžko je být člověku samotnému. Jen jedinci podobně postižení jako - od letadýlek po tanky a jinou žoužel - se obtížně shánějí. No a jako správný Skorosudeťák mám zájem o členství ve spojenecké jednotce. A co takhle čestné členství na dálku, projevované dopisovými bombami, zavirovanými mejly a pod? Usnadní to život. Místo proklínání neznámého padoucha lze nadávat cíleně, čímž se šetří čas i nervy.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#44198Verze : 0
  Avatar
  Ach...., teprve teď jsem, truhlík, zaregistroval odpověď Sad
  Takže odkud jsme? Inu štáb má pozici v Praze, kde provádíme základní cvičení.
  Ale jezdíme též na soukromou základnu do Sudet /kopce nad Boleticemi n/Labem/, kousek od Děčína.
  Je sice s podivem, že "sudeťák" se hlásí ke spojencům, ale budiž. Možná tím lépe, neboť jsme zatím samí "němci" (kádr tvoříme doposud dva, třetí se nám někam zatoulal...), a tak pro skupinové cvičení 2 na 2 by stačilo najít ještě jednoho spojence.
  Členství na dálku... to také zapadá do humorného stylu Smile Ale proč ne?
  Třeba by to i spojenecká jednotka mohla vymyslet podobně jako my němci, že máme stabilní kádr /waffengruppe/, a k tomu existuje ještě pomocná skupina s menšími požadavky /ersatzgruppe/.
  Takže pro Aubis:
  ano, směle vpřed, a pokud nebude mít spojení tak dlouhé vedení jako v mém případě /udělím si trest, až jej vymyslím Smile/, tak se můžeme domluvit.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#71804Verze : 0
  Avatar
  2 hasen - proč by "sudeťák" nemohl být u spojenců? Koneckonců typický Němec Walter Nowotny byl esem Luftwaffe, žeáno. A jak tak koukám, zdejší Němci jsou z Prahy. Trochu mi to připomíná ten starý vtip, jak Hitler přijde na dovolenou do nebe, a po prvním dnu chce pryč. Když se ho sv. Petr ptá po důvodu, jen odsekne: "Tohle není nic pro mne. Němci kšeftujou, Židi válčej..."


  Bohužel , mé Sudety jsou dále na západ - Karlovarsko a Chomutovsko. Ale, jak říkal strýc jedné naší rodinné známé: "200 km, éto nědalekó". Komunikace na dálku zatím funguje, tak co. Trest si nevymýšlej, už mě napadl přímo sadistický: Týden sledovat přenosy z Parlamentu na Dvojce Čt. Buď totálně zešílíš, nebo pukneš smíchy. Ale je to černej humor.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#71832Verze : 0
  Avatar
  Tak to je trest opravdu... jasný. Již autor jisté knihy, řekněme Amadeus Schubergruber, popisoval politickou činnost parlamentu a politiků tak, jakoby seděl dnes v naší sněmovně...
  Ale politiku vezmi ...Sad
  Je důležitější, zda návážeme spolupráci. Zatím je zima, tak dálkově a výhledově.
  Na jaře, či v létě, se můžeme setkat u mne na cvičišti /v Boleticích/, v polních podmínkách, v plné polní, a.... s úsměvem kolem celé hlavy Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/4003#71938Verze : 0