HODNOST - Japonská armáda

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 476 příspěvků vloženo, 1217 editováno a 450 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

HODNOST - Japonská armáda

členové uživatelské skupiny japonská armáda na válce.cz

  Avatar
  Japonská armáda


  Hodnostní skupina Japonské armády, jejíž členové jsou v rámci serveru válka.cz nositeli výložek japonské armády z dob druhé světové války sdružuje zájemce o vojenskou historii země Vycházejícího slunce.
  Japonská armáda byla vybrána jako zástupný symbol ozbrojených sil jenž se stal dědicem samurajských tradic po reformách Meidži po nichž se zrodila císařská armáda a císařské námořnictvo.


  Skupina své články a příspěvky směřuje především k historii japonských ozbrojených sil mezi reformami Meidži a kapitulací Japonského císařství v WWII. Samoržejmě vítáme i články týkající se existence válečnické vrstvy samurajů jako nositelů tradic na něž císařské ozbrojené síly navazují. Předmětem naší činnosti jsou popisy bitev, výzbroje a válečníků japonských ozbrojených sil. Nejsme žádní popírači historie a zajímají nás i případné válečné zločiny. Jako zájemce o historii nás zajímají skutečná fakta a nikoli propaganda snažící s překroutit historickou skutečnost dle záměrů nějaké ideologie.


  kandidáti na členství v této naší elitní skupině obávaných válečníků nechž se hlásí o členství: menu Uživatelské skupiny/ HODNOST - Japonská armáda


  Seznam řádů a vyznamenání
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/41993#165277Verze : 0
  MOD