Battlefield 2 [2005]

Diskuse

Pozeram, ze este stale tu nieje ani zmienka o podla mna zatial najlepsej multiplayer strielacke aku som kedy hral. BF 2 narozdiel od svojich predchodcov 1942 a Vietnam stavila na sucasnost a jej techniku. Bojujuce strany su Americky marinaci, MEC (Middle East Coalition) a Cinska ludova armada. V datadiskoch pribudne Specnaz a pod. Vsetka technika v hre zodpoveda technike ktora uz existuje a pouziva sa na modernych bojiskach. Ako priklad mozem uviest americky tank M1A2 Abrams, protilietadlovy system Linebacker, lietadla F-18, F-15, vrtulnik Super Cobra, Mil MI-28 a pod. Zbrane su tiez realne s roznou ucinnostou. Napr. ak si vyberiete povolanie AntiTank, tak vasa zbran bude len lahke SMG a nie utocna puska, kedze nesiete ne chrbte 5 protitankovych rakiet a je jasne ze s SMG nenarobite taku velku paseku a aj jeho presnost so vzdialenostou rapidne klesa. Podla mna je najvyvazenejsi Assault, kedze ma najlepsiu vestu (vydrzi najviac zasahov, ale aj tak nie vela ako kazdy v tejto hre), ma dobru utocnu pusku s granatometom pod hlavnou s ktorym dokaze nicit lahko obrnene ciele a smoke, alebo flash granaty. Ak sa hra na private ranked serveroch tak hranim ziskavate urcite skore a tymto skore potom postupujete na vyssie hodnosti. A na takychto serveroch si potom mozete za kazdu jednu hodnost odomknut novu zbran. vacsinou su to pre kazdu profesiu 2 nove. Napr. pre assault je prva odomknutelna FN-Fal a potom druha: FN-2000 (moja najoblubenejsia Wink ). Grafika je v tejto hre nieco uzasne, ale aj problematicke..slabsie compy budu mat problemy, ale ak mate aspon 2,5Ghz, 1Gb RAM, grafiku GeForce 6000 (ja hram na 6600) tak vam to na strednych detailoch bezi uplne bez trhnutia a verte mi, ze uz na strednych detailoch budete obdivovat prepracovanost jednotlivych vozidiel. Mimochodom na svoje si pridu vsetci..tak milovnici poulicnych bojov, ako aj milovnici rozlahlych plani a bojov na dialku, alebo leteckych subojov. Private ranked server na ktorom hram ja ma dokonca servery vytvorene na hranie roznych tychto druhov..jeden server je cisto na poulicne boje..su tam len mapy miest, druhy je Armor na suboje plechoviek, potom letecky a 2, alebo 3 normalne kde sa menia mapy vsetkych druhov. Moj naj su poulicne boje. Ale kazdemu sa paci nieco ine. Stranka s tymyto servermi je tu: http://www.bf2.sk Tak prajem prijemnu zabavu pri hrani tejto pecky. Ak su nejake otazky tak ich smerujte sem, rad odpoviem.[/url]
URL : https://www.valka.cz/Battlefield-2-2005-t42843#169135 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více