Les Chevaliers du Ciel - (Sky Fighters:Válka v oblacích)

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 464 příspěvků vloženo, 1293 editováno a 446 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Les Chevaliers du Ciel - (Sky Fighters:Válka v oblacích)

  Avatar
  Konečně - po dlouhé době od "Top-ganu" prvotřídní letecký film. A to od francouzů (režie G.Pirés), který je oslavou na jejich stíhačku Mirage 2000, která je ve spoustě superkvalitních letových záběrů vlastně hrdinkou příběhu. Prodejci zbraní, sofistikovaní teroristé a úklady rozvědek - tvoří jen pozadí kde se za poněkud fanfarónského scénáře prohánějí takřka neustále legendární francouzské stíhačky oblohou nad pouští i nad Paříží...za pouhé asistence poněkud kabaretně presentovaného francouzského letectva. Všemocný stát zastupuje jakási šaramantní "státní nádvladní" osnující pikle na velmi vysoké úrovni proti podezřelým lidem z vlastní rozvědky. Žen je vůbec v tomto filmu velmi mnoho a to i za kniply...sic!!! V tomto směru je snímek výrazně odlišný od amerického. Vřele doporučuji ke shlédnutí všem fandům letadel...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/43257#171489Verze : 0
  Avatar
  film je naprosta bomba, ted az na par detailu, ktere jsou tam spise pro efekt......a pak mi vadila ta umele dodelavana scena boje a sestrelu nad parizi, lec tam nejspise nebylo zbyti....jinak topgu nse svejma 90% modelama je naprostej hadr.


  fakzdej skalni priznivec litani by to mel povinne videt.


  skoda ze ma film tak blbej marketing, plakat v kien je upoutavka vcelku na nic, takze spoustal idi o tom ani nevi.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/43257#171789Verze : 0
  Avatar
  no vidíš, třeba já...zatímco o různých amerických nesmyslech se člověk dozvídá na každém kroku...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/43257#171815Verze : 0
  Avatar
  mno ja byl hnedle na premiere, ale sem hus moc nekoukam takze se mventiloval recenzi nekde jinde:))


  jinak pokud te zajima toto tema, satci kouknout zase do US. Upoutavku jsem zase ventiloval jinde:)) - svetlo sveta ma spatrit novy filmovy dokument v plne delce normalniho filmu Speed & Angels, film o opravdovych studentech/pilotech Navy akademie a valce, ve filmu nemaji byt pouzity zadne umele specialni efekty, otazkou je zdali dorazi vubec k nam.......... z ukazek je jasne videt ze pujde o dilko pro vsechny tezke nadsence litani a kocouru, zabery jsou opravdu skvostve jak z faloonu (zakladna kam se sestehovaly letecky skoly) tak z more a dokonce se predstavi i agresori letka od tamtez.


  trailer 18.5mb najdete zde speedandangels.com
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/43257#171931Verze : 0