Vzdušné síly AČR - vyznamenání

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 476 příspěvků vloženo, 1217 editováno a 450 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vzdušné síly AČR - vyznamenání

  Avatar
  Záslužný řád Vzdušných sil AČR


  Nejvyšší vyznamenání hodnostní skupiny Vzdušné síly AČR. Udílí se za dlouhodobé a mimořádné zásluhy o rozvoj fóra, osvětu a propagaci Vzdušných sil Armády České republiky. Řád může být udělen členům hodnostních skupin AČR a ve vyjimečných případech také ostatním uživatelům fóra.
  Řád má tři třídy-mořený, stříbrný a zlatý přičemž udělení řádu vyšší třídy je podmíněno držením řádu předchozí nižší třídy.
  Právo navrhnout udělení řádu má kterýkoli člen hodnostních skupin AČR,ČSLA a Československé armády
  O udělení řádu rozhoduje velitel hodnostní skupiny VS AČR.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/46687#182760Verze : 0
  Avatar
  Medaile Pozorovatele


  Medaile Pozorovatele se udílí za tvorbu fotogalerií a vkládání fotografií majících vztah k Československému letectví (letectvo RČS, ČSLA, AČR). Medaili lze udělit kterémukoli členu fóra,který se ve zmíněných aktivitách dlouhodobě a aktivně angažuje.
  Právo navrhnout na udělení Medaile Pozorovatele má kterýkoli člen hodnostních skupin AČR a tato nominace je schvalována velitelem hodnostní skupiny Vzdušné síly AČR.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/46687#186230Verze : 0
  Avatar
  Hvězda Vzdušných sil AČR


  Hvězda vzdušných sil AČR se uděluje ze články a příspěvky týkajících se jednotek a útvarů se vztahem k Československému letectví. Do této kategorie patří nejen jednotky a útvary AČR, ČSLA a RČS ale také jednotky ve kterých ve válečných letech sloužili a bojovali Českoslovenští piloti.
  Právo navrhnout na udělení Hvězdy Vzdušných sil AČR má kterýkoli člen hodnostních skupin AČR.Udělení Hvězdy Vzdušných sil AČR schvaluje velitel hodnostní skupiny Vzdušné síly AČR
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/46687#186237Verze : 0
  Avatar
  Medaile Mechanika


  Medaile Mechanika se udílí za příspěvky a články o pozemní technice, zabezpěčovací technice a spojovací technice, které má vztah k Československému letectví. Právo navrhnout na udělení vyznamenání má každý člen hodnostních skupin AČR a příslušníci ostatních hodnostních skupin. Udělení medaile schvaluje velitel hodnostní skupiny Vzdušné síly AČR
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/46687#186244Verze : 0
  Avatar
  Medaile Svornosti


  Medaile Svornosti se uděluje za zásluhy při tvorbě příspěvků a článků o osobnostech Československého letectví.Navrhnout uživatele na vyznamenání může kterýkoli člen hodnostních skupin AČR a ostatních hodnostních skupin.Udělení schvaluje a provádí velitel hodnostní skupiny Vzdušné síly AČR
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/46687#186279Verze : 0
  Avatar
  Pamětní odznak k 90.výročí zrodu československé aviatiky


  Udělen v roce 2008 příslušníkům hodnostních skupin AČR, ČRS a ASR a jednotlivcům z ostatních hodnostních skupin v upomínku roku 2008 jakožto 90.výročí zrodu československé aviatiky.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/46687#285061Verze : 0