Eurofighter Typhoon

Revell 1/48

Diskuse

Takže, posílám fotky svého nejnovějšího výtvoru. Začal jsem lepit asi po 10 letech. Vždycky jsem dělal v měřítku 1/72 ( no v tý době jsem taky na větší neměl peníze ) a teď jsme přešel na měřítko 1/48. Je to stavebnice od Revellu. Co bych napsal k týto stavebnici, sice nejsem žádnej profík, ale je to jedna z nejlepších stavebnicí co jsem asi kdy měl, ale která měla asi nejhorší stavební postup co jsem kdy viděl Smile Musím hodně ocenit množství obtisků kterým stavebnice disponovala. Je to barvený štětcem ( na střik se bojim Sad použité barvy Humbrol + nějaké Agamy ) Model vypadá tak jak vypadá a díky bohu fotka zamaskovala nějaké chyby ( hlavně prach kterých se mi usazoval na modelu během barvení ( tento problém musim ještě nějak pořešit, naštěstí doma mám pokojovou čističku vzduchu tak snad u ní to půjde dobře Smile Takže prosím o schovívavost, neni to ani z 1/10 tak hezký jako ten Harrier co jsem tu viděl Smile PS: u modelu chybí ještě rakety které jsou podél trupu + pár obtisků na 1000L tanky ( musel jsem využít toho že jsem měl doma foťák )
Eurofighter Typhoon - Tady jsem se pokusil o záběr do kabiny, ale bohužel foťák neměl dobrý makro :(

Tady jsem se pokusil o záběr do kabiny, ale bohužel foťák neměl dobrý makro :(
URL : https://www.valka.cz/Eurofighter-Typhoon-t56257#205134 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více