Údolí vlků (Kurtlar Vadisi)

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 372 příspěvků vloženo, 1185 editováno a 377 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Údolí vlků (Kurtlar Vadisi)

  Avatar
  Údolí vlků (Kurtlar Vadisi)
  Anglicky : VALLEY OF THE WOLVES IRAQ
  režie : Serdar Akar
  scénář: Raci SASMAZ, Bahadir ÖZDENER
  hrají : Gary Busey, Kenan Coban, Spencer Garrett, Necati Sasmaz, Billy Zane
  Délka 122 minut
  oficiální web:
  http://www.valleyofthewolvesiraq.com/web/media.htm


  Pokud bych to chtěl napsat jednoduše, tak je to jiná "verze" Ramba,..s tím, že urážím film USA. Opravdu jsem byl docela zklamaný. Hodně předvídalelné, Američané úplní kreténi a krvelační hrdlořezové co posílají orgány do Izraele, USA a Anglie,....střílí se navzájem a pokud je ukřivděným protivníkem zaminovám hotel tak podle nasadí smutně se tvářící děti,...
  Nejsem nijaký USA-fil, a mám rád filmy té "druhé - poražené" strany. Ale tady je vše strašně jednoduché a celkově i nudné. Jediným pro mě docela dobrým úsekem byl sebevrah na tržišti.
  Už jsem chtěl filmu dát o "hvězdičku více" za klasickou popravu novináře ála videokamera a skupina čtoucí u vlajky výzvu k odchodu USA,..., ale vše korunoval "staršina" v podání Ghassana Massouda, který novináře v klidu osvobodí a dá mu do ruky šavli aby se na tom kdo jej chtěl zavraždit pomstil,...No síla,....Chudák Nick Berg, Eugene Armstrong, Dan Pearl, Ken Bigsley, Kim sun IL, Jack Hensey,.....
  Chápu že je toto téma pro muslimy palčivé a film je zhruba založen na skutečných událostech (např. události z věznice Abú Ghraib),... ale tímto způsobem je to docela jednoduché. Možná je to ale pro "domácí" publikum takto nutné, to nedovedu posoudit.
  Pokud to srovnáme s podobně laděným snímkem Grozovye vorota, který je taky spíše ruskou propagandou tak ruský snímek vede o dvě třídy.
  No,....těžko hodnotit,...Hledal jsem i v diskusích na webu a je to opravdu tak na polovinu. Mě se ten film osobně nelíbí.

  http://aktualne.centrum.cz/nazory/co-si-mysli/foto.phtml?cid=131361&id=22772
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/58561#211410Verze : 0