Jak jsem vyhrál válku (How I Won the War)

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.346,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 363 příspěvků vloženo, 1126 editováno a 373 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Jak jsem vyhrál válku (How I Won the War)

Jak jsem vyhrál válku (How I Won the War) na Filmopolis.cz

  Avatar  JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU - natočeno podle slavného humoristického románu Patricka Ryana. Poručíku Goodbodymu (Michael Crawford) schází zkušenost, ale zoufale se to snaží dohnat nadšením. A když má podle rozkazu postavit hřiště na kriket v pustině severní Afriky - 100 mil za nepřátelskými liniemi - je předurčen k úspěchu ... i kdyby jeho muži měli přijít o život! Opuštěn nadřízenými, zrazen podřízenými a nakonec zajatý nacisty, stále je plný nezdolného optimismu a naděje na vítězství! Skvělá parodie na bláznivost války. JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU, film režírovaný se skutečnou brilancí, zesměšňuje každé klišé populárních válečných snímků. V hlavních rolích uvidíte Michaela Crawforda a legendárního Johna Lennona.  Koupit DVD na Filmopolis.cz
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/62138#223134Verze : 0
  Avatar
  Obávám se že film NENÍ natočen podle slavného románu Patrika Ryana, děj se s ním v podstatě v ničem neshoduje (snad krom názvu) a rozhodně nejde o žádný "trhák" spíš o slabotu. Některé názory na film lze najít i zde ve fóru věnovaném knize se stejným názvem.
  Přiznám se že mne film vyloženě zklamal, a John Lenon nikterak nenadchnul, byl myslím skvělý hudebně, jako herec už tak dobrý nebyl a zde určitě nepředvedl svůj nejlepší výkon.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/62138#223234Verze : 0