Andjelkovic, Dusan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 435 příspěvků vloženo, 2101 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Andjelkovic, Dusan

    Avatar
    Brigadni General Dušan Andjelković (18 Jul 1886 - Feb 1949)


    5 Nov 1937 - 5 Jun 1940: Commander of Infantry, Timočka Division District
    13 Dec 1937: Promoted to Brigadni General
    5 Jun 1940 - 17 Apr 1941: Deputy Commander, Bregalnička Division District


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/67943#239130Verze : 0