Damjanovic, Miloslav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 438 příspěvků vloženo, 1574 editováno a 2431 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Damjanovic, Miloslav

    Avatar
    Divizijski General Miloslav Damjanović (20 Jan 1876 - 11 Nov 1932)


    5 Jun 1920 - 30 Apr 1923: Commander, Potiska Infantry Brigade
    30 Apr 1923 - 14 Aug 1923: Deputy Commander, Potiska Division District
    15 Aug 1923 - 26 Jan 1927: Commander, Potiska Division District
    21 Oct 1923: Promoted to Divizijski General
    26 Jan 1927 - 26 Oct 1929: Inspector of Infantry
    29 Oct 1929 - 11 Nov 1932: President, Permanent Commission of Inquiry


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68030#239342Verze : 0