Draskic, Panta

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 551 příspěvků vloženo, 2738 editováno a 1891 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Draskic, Panta

    Avatar
    Brigadni General Panta Draškić (30 Nov 1881 - 20 Aug 1957)


    10 Feb 1927 - 5 May 1931: Commander, Savska Infantry Brigade
    17 Dec 1928: Promoted to Brigadni General
    5 May 1931 - 27 Sep 1932: Commander of Infantry, Timočka Division District
    27 Sep 1932 - 1935: Deputy Commander, Savska Division District
    1935 - 6 Sep 1936: Chief of the Chancellery


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68060#239372Verze : 0