Golubovic, Borisav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 456 příspěvků vloženo, 1930 editováno a 545 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Golubovic, Borisav

    Avatar
    Brigadni General Borisav Golubović (4 Dec 1884 - 1958)


    31 Oct 1934 - 2 Apr 1936: Commander of Infantry, Vardarska Division District
    31 Dec 1934: Promoted to Brigadni General
    2 Apr 1936 - 27 Jul 1940: Deputy Commander of the Royal Guard
    27 Jul 1940 - 30 Oct 1940: Judge, Supreme Military Tribunal
    30 Oct 1940 - 31 Mar 1941: Deputy Commander of the Royal Guard
    31 Mar 1941 - Apr 1941: Deputy Commander, Moravska Division District


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68065#239377Verze : 0