Isakovic, Dusan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 440 příspěvků vloženo, 1690 editováno a 1874 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Isakovic, Dusan

    Avatar
    Divizijski General Dušan Isaković (20 Dec 1887 - 19 Feb 1950)


    6 Sep 1935: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1935 - 15 Apr 1939: Commander, 1st Cavalry Brigade
    15 Apr 1939 - 6 Sep 1939: Acting & Deputy Commander, 3rd Cavalry Division
    6 Sep 1939 - 30 Oct 1940: Commander, 3rd Cavalry Division
    6 Sep 1940: Promoted to Divizijski General
    30 Oct 1940 - 3 Apr 1941: Deputy Commander, 3rd Army District
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Rear Area Commander, 3rd Army


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68083#239395Verze : 0