Jovanovic, Zivota

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 467 příspěvků vloženo, 1297 editováno a 2470 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Jovanovic, Zivota

    Avatar
    Brigadni General Života Jovanović (1 May 1893 - 1969)


    18 Sep 1939 - 12 Sep 1940: Deputy Chief of the Intendant Academy
    6 Sep 1940: Promoted to Brigadni General
    12 Sep 1940 - 3 Apr 1941: Chief of the Intendant Academy
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Deputy Intendant-General, High Command


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68127#239532Verze : 0