Lukic, Djordje

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 460 příspěvků vloženo, 1266 editováno a 2463 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Lukic, Djordje

    Avatar
    Divizijski General Djordje Lukić (4 Apr 1886 - 1963)


    13 Nov 1931 - 13 Mar 1936: Deputy Chief of Operations, General Staff
    28 Apr 1933: Promoted to Brigadni General
    13 Mar 1936 - 15 May 1938: Commander, Moravska Division District
    28 Jun 1937: Promoted to Divizijski General
    15 May 1938 - 1 Apr 1939: Commander, Dravska Division District
    1 Apr 1939 - 17 Apr 1941: Deputy Minister of the Army & Navy


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68185#239593Verze : 0