Majstorovic, Zarko

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 489 příspěvků vloženo, 1999 editováno a 492 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Majstorovic, Zarko

    Avatar
    Divizijski General Žarko Majstorović (25 Jan 1891 - 14 May 1960)


    6 Mar 1936 - 20 Mar 1939: Chief of Section II, Inspectorate of Territorial Defense
    31 Dec 1936: Promoted to Brigadni General
    20 Mar 1939 - 31 Oct 1939: Chief of Military Intelligence, General Staff
    31 Oct 1939 - 29 Jan 1940: Deputy Commandant of the Military Academy
    29 Jan 1940 - 23 Oct 1940: Chief of Directorate I, General Staff
    23 Oct 1940 - 17 Apr 1941: Commander, 3rd Cavalry Division
    31 Dec 1940: Promoted to Divizijski General


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68194#239602Verze : 0