Maksimovic, Ljubomir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 417 příspěvků vloženo, 1319 editováno a 2498 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Maksimovic, Ljubomir

    Avatar
    Brigadni General Ljubomir Maksimović (21 Mar 1879 - 2 Apr 1950)


    ? - 11 Jan 1927: Commander, Guards Infantry Brigade
    11 Jan 1927 - 7 Nov 1934: Deputy Commander of the Royal Guard
    28 Jun 1927: Promoted to Brigadni General
    7 Nov 1934 - 1 Dec 1938: President, Standing Officer Promotions Commission
    1 Dec 1938 - 3 Apr 1941: Unassigned
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Attached to the Staff, 1st Army Group


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68195#239603Verze : 0