Miloradovic, Stojan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 487 příspěvků vloženo, 1374 editováno a 2483 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Miloradovic, Stojan

    Avatar
    Divizijski General Stojan Miloradović (27 Sep 1880 - 25 Oct 1949)


    26 Oct 1927 - 16 Sep 1930: Commander of Infantry, Timočka Division District
    1 Apr 1928: Promoted to Brigadni General
    16 Sep 1930 - 8 May 1936: Commander, Bosanska Division District
    9 Jan 1933: Promoted to Divizijski General
    8 May 1936 - 10 Oct 1938: Deputy Commander, 5th Army District
    31 Aug 1938 - 15 Sep 1938: Acting Commander, 5th Army District
    10 Oct 1938 - Apr 1941: President, Military Discipline Court


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68236#239644Verze : 0