Popovic, Dragomir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 492 příspěvků vloženo, 2013 editováno a 1941 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Popovic, Dragomir

    Avatar
    Brigadni General Dragomir Popović (3 Oct 1879 - ?)


    17 Sep 1923 - 11 Jun 1927: Commander, Osječka Infantry Brigade
    1 Dec 1925: Promoted to Brigadni General
    11 Jun 1927 - 15 Jul 1933: Deputy Commander, Dravska Division District
    23 Sep 1932 - 23 Nov 1932: Acting Commander, Dravska Division District
    15 Jul 1933 - 19 Mar 1935: Deputy Commandant of Belgrade
    19 Mar 1935 - 27 Oct 1936: Deputy Judge, Supreme Military Tribunal
    27 Oct 1936 - 1 Dec 1938: Judge, Supreme Military Tribunal


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68361#239912Verze : 0