Popovic, Rade

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 494 příspěvků vloženo, 2022 editováno a 495 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Popovic, Rade

    Avatar
    Brigadni General Rade Popović (10 Jan 1882 - 1970)


    1932 - 14 Nov 1934: Commander of Artillery, Potiska Division District
    6 Sep 1934: Promoted to Brigadni General
    14 Nov 1934 - 14 Aug 1936: Commander of Artillery, Dunavska Division District
    14 Aug 1936 - 29 Jun 1938: Commander of Artillery, Vardarska Division District
    29 Jun 1938: Retired
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Recalled; Commander of Artillery, Cerska Division


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68365#239916Verze : 0