Radenkovic, Dragomir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 460 příspěvků vloženo, 1271 editováno a 2463 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Radenkovic, Dragomir

    Avatar
    Brigadni General Dragomir Radenković (27 Aug 1883 - ?)


    4 Dec 1929 - 6 Sep 1935: Commander, Timočka Artillery Brigade
    17 Dec 1929: Promoted to Brigadni General
    6 Sep 1935 - 5 Nov 1937: Commander of Artillery, 5th Army District
    5 Nov 1937 - 29 Jan 1940: President, Standing Commission for Officer Promotion
    29 Jan 1940 - 3 Apr 1941: Deputy Chief of Territorial Air Defense


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68378#239929Verze : 0