Rajakovic, Milan

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 440 příspěvků vloženo, 1681 editováno a 1874 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Rajakovic, Milan

    Avatar
    Brigadni General Milan Rajaković (29 Sep 1885 - ?)


    20 Nov 1934 - 15 Sep 1938: President, Military Auditors Board, Ministry of the Army & Navy
    3 Apr 1935: Promoted to Brigadni General
    15 Sep 1938 - 3 Apr 1941: Chief of Section III, Inspectorate of Territorial Defense
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Chief of Section II, Inspectorate of Territorial Defense


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68393#239944Verze : 0