Savic, Svetomir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 439 příspěvků vloženo, 1866 editováno a 469 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Savic, Svetomir

    Avatar
    Brigadni General Svetomir Savić (17 Oct 1890 - 1967)


    5 Oct 1935 - 1 Dec 1938: Commander, 35th Infantry Regiment
    1 Dec 1938: Promoted to Brigadni General
    1 Dec 1938 - 10 Sep 1939: Commander of Infantry, Kosovska Division District
    10 Sep 1939 - 10 Nov 1940: Commander of Infantry, Šumadiska Division District
    10 Nov 1940 - 17 Apr 1941: Commander of Infantry, Šumadiska Division


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68413#239965Verze : 0