Skekic, Cadomir

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 550 příspěvků vloženo, 2738 editováno a 1891 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Skekic, Cadomir

    Avatar
    Brigadni General Čedomir Škekić (24 Aug 1889 - 27 Apr 1948)


    22 Oct 1937 - 29 Jan 1941: Chief of Training Section, General Staff
    1 Dec 1937: Promoted to Brigadni General
    29 Jan 1941 - 3 Apr 1941: Chief of Staff, Territorial Air Defense
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Chief of Staff, 6th Army


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68417#239970Verze : 0