Terzibasic, Zivojin

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 440 příspěvků vloženo, 1690 editováno a 1874 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Terzibasic, Zivojin

    Avatar
    Divizijski General Živojin Terzibašić (28 Aug 1878 - 25 Feb 1943)


    15 Apr 1922 - 3 Apr 1930: Director of the Military Factory
    17 Dec 1923: Promoted to Brigadni General
    28 Jun 1927: Promoted to Divizijski General
    3 Apr 1930 - 27 Nov 1937: Chief of the Artillery-Technical Department, Ministry of the Army & Navy
    27 Nov 1937 - 1 Apr 1939: Second Deputy Minister of the Army & Navy


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68465#240023Verze : 0