Trifunovic, Miroslav

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 487 příspěvků vloženo, 1372 editováno a 2483 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Trifunovic, Miroslav

    Avatar
    Brigadni General Miroslav Trifunović (14 Aug 1894 - 13 May 1945)


    3 Nov 1938 - 12 Sep 1940: Instructor, Military Academy
    6 Sep 1940: Promoted to Brigadni General
    12 Sep 1940 - 3 Apr 1941: Commander of Infantry, Kosovska Division District
    3 Apr 1941 - 17 Apr 1941: Commander, Drimska Detachment


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68481#240039Verze : 0