Vucera, Franjo

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 495 příspěvků vloženo, 2028 editováno a 495 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vucera, Franjo

    Avatar
    Kontra-admiral Franjo Vučera (13 Jan 1875 - 22 May 1956)


    1 Nov 1919 - 16 Sep 1923: Commandant, Naval Arsenal
    17 Dec 1923 - 13 Nov 1925: Commander, III. Navy Coastal Command
    28 Nov 1925 - 31 Dec 1925: Commander, I. Navy Coastal Command
    31 Dec 1925: Retired
    ? - 31 Dec 1931: Recalled; Commander, Navy Coastal Command
    17 Dec 1930: Promoted to Kontra-admiral


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68500#240058Verze : 0