Wikerhauser, Viktor

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 522 příspěvků vloženo, 2025 editováno a 1041 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Wikerhauser, Viktor

    Avatar
    Admiral Viktor Wikerhauser (25 Nov 1866 - 14 Dec 1940)


    9 Sep 1918: Promoted to Kontra-admiral
    Nov 1918 - 22 Jul 1919: Reserve status
    1919: Promoted to Vice-admiral
    22 Jul 1919 - 29 Aug 1920: Unassigned
    29 Aug 1920 - 26 Oct 1929: Chief of the Naval Department, Ministry of the Army & Navy
    26 Oct 1929 - 7 Apr 1932: Commander of the Navy
    11 Apr 1930: Promoted to Admiral


    Principal sources:
    Generali i admirali Kraljevine Jugoslavije 1918-1941, by Mile S. Bjelajac
    Andris J. Kursietis, personal archives
    URL : https://forum.valka.cz/topic/view/68547#240194Verze : 0