28.01.2007 - Na Zemi se zřítí americká špionážní družice

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 435 příspěvků vloženo, 2102 editováno a 319 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

28.01.2007 - Na Zemi se zřítí americká špionážní družice

  Avatar
  Devítitunová americká špionážní družice se vymkla kontrole a má dopadnout na Zemi. USA zatím situaci vyhodnocují a plánují kroky k minimalizaci případné škody - družice neshoří v atmosféře, takže její ulomky mohou způsobit škody, pokud dopadnou do obydlené oblasti. Zároveň se USA snaží zabránit úniku citlivých informací, pokud by družice dopadla mimo území USA.


  Zdroj : novinky.cz


  Více : www.novinky.cz
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242589Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Inu, když se vracel na matičku Zem Mir, byl svět plný karikatur a vtipných i "vtipných" hlášek. Teď se nám vrací cosi amerického. Když měl pán bůh rád rudého bratra v Moskvě, který jej zrovna v lásce neměl, a nedopustil, aby se někomu něco stalo, tak snad Velkého Bílého Otce ve Vašingtóně, který s k němu hlásí i oficielními hesly, podrží taky. Anebo bude platit ono bezelstné přiznání, že v nebi je větší radost nad jedním napraveným hříšníkem než nad 100 spravedlivými?
  Bude zajímavé čekat, jak to vše dopadne.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242899Verze : 0
  Avatar
  Dlužno dodat že Miru nebylo 9 tun ale 120 Wink Na druhou stranu zánik Miru byl řízený, takže se dalo ovlivnit kam to žuchne.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242922Verze : 0
  Avatar
  Je také pravdou, že i ten řízený zánik Miru byl tak trochu i neřízený. Potvůrka se začal rozsypávat poněkud rychleji, než se doufalo Smile. Ale více-méně se zadařil. Ono opravdu těch cca 120 tun by umělo nadělat pěknou paseku. A na druhou stranu "pouhých" 9 tun neřízených, s bůhvíjakým materiálem na palubě, tu paseku může nadělat taky. A připočteme-li utajované skutečnosti a materiály, které dlužno nejprve dohledat, odvézt a poté i zapřít, dočkáme se ještě věcí. Aspoň budou mít jednou počestní záhadologové na celém světě moct hloubat, se kterými vesmířany jsme se nemohli setkat, protože...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242923Verze : 0
  Avatar
  vzhledem k tomu že značnou část povrchu naší planety kryje voda a z pevniny je poměrně velká část neobydlená (pouště, pralesy, tundry...) je šance že by to spadlo do obydlených oblastí a nadělalo škodu tak 15% (no asi spíš míň). Naopak to že to spadne třeba do moře je docela velká a tak si pomatenci hledající záhady i doma pod postelí mohou chystat teorie o tom jak byla družice zachycena (přestavěna, okupována ... Smile ) ETáky a oškliví amíci ji raději zničili než by navázali kontakt Smile . Určitě se i od "vesmírných lidí" dozvíme že za to mohou "ještírci" zdroj to všeho zla a že Ašrám (nebo jiný jejich hrdina) nám skrze družici chtěl nabídnout "povznesení Smile .
  Já si spíš pohrávám s nápadem co by se stalo kdyby zbytky (počítám tak 10% váhy) spadly do nějakého místa jehož náčelníci si s amíky moc nerozumí (Írán, Sýrie, Venezuela...) a místní byli na místě dřív než hrdiní GI Joe Smile to by mohl být větší mazec než včichni "záhadologové" si dovedou představit i v bujných snech.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242938Verze : 0
  Avatar
  Ten mazec by mohl být nejen zajímavý, ale i pěkně záludný. Všichni ti pošahaní bojovníci za práva žížal na kroucení, homosexuálů za odřené konečníky, za lidská práva vrahů a lupičů... vvšichni ti panem Uljanovem tak hezky pojmenovaní užiteční idioti by spustili ryk o hnusné Emerice, a jejím padoušském útoku proti výlupkům vší demokracie. Možná by to i ovlivnilo tak globálně zásadní akt, jako českou volbu presidenta Cool .
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242939Verze : 0
  Avatar
  No obávám se že ve zvláště odporné záludnosti přírody by to mohlo vést i k mnohem globálnějším problémům než je volba presidenta jedné země v evropě o které ani evropané moc netuší kde leží. Dovedu si představit třeba "zlepšení" vztahů kdyby ten krám spadl třeba na Kubu (vzhledem k šíři ostrova a blízkosti Floridy by to bylo od přírody opravdu odporně zlomyslné Smile ) a jehot Huga Chavese by asi byl větší než nad mnohým jiným. To že by to tam amíci nechali by asi nehrozilo (a stejně by to byl "útok" . Takže asi by nejlepší varianta byla kdyby to spadlo na pražský hrad v době volby a trefilo místnost s našimi zastupiteli Smile to by vyřešilo spoustu problémů (novináři by měli o čem psát, my bychom si mohli zvolit nové "zástupce", politici by si mohli zabojovat o uprázdněná místa...) Dobrý cíl by byl taky areál ČT (taky by nám to asi pomohlo Smile minimálně od pořadl typu detektor)
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242942Verze : 0
  Avatar
  Příteli bitaxi, ty umíš slibovat tak nádherné věci... Razz Very Happy Laughing Wink #angel
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242944Verze : 0
  Avatar
  Pozor, já nic neslíbil (na to máme politiky a politology), jen mne tak napadlo co by se mohlo stát Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242945Verze : 0
  Avatar
  Škoda. Pomyšlení to bylo velice svůdné #Fade in
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242946Verze : 0
  Avatar
  Musíme doufat že se ze všech míst a časů trefí Smile (ostatně doufání je obecně řečeno to nejhezčí - hned po dobrém víně Smile )
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#242948Verze : 0
  Avatar
  Zatím není jasné jestli se podařilo zničit hlavní cíl, nádrž s hydrazinem. Pravděpodobně ano, říkají, že zaznamenali explozi.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/69011#244651Verze : 0