14.05.2008 - Palestinská raketa zasáhla obchodní dům v Izraeli, zranila i dvě děti

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 32.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 729 příspěvků vloženo, 3130 editováno a 2373 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

14.05.2008 - Palestinská raketa zasáhla obchodní dům v Izraeli, zranila i dvě děti

  Avatar
  Nejméně 14 lidí bylo ve středu zraněno, když do obchodního střediska v izraelském pobřežním městě Aškelon dopadla raketa vypálená z pásma Gazy. Mezi zraněnými jsou i dvě děti. Jednalo se pravděpodobně o raketu ráže 122 mm, která má delší dolet než podomácku vyráběné palestinské střely Kásam.


  více na: www.novinky.cz
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254698Verze : 0
  MOD
  Avatar
  OSN už chystá rezoluci odsuzující Izrael za použití civilistů pro vměšování se do trajektorie letu té Palestinské rakety...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254704Verze : 0
  Avatar
  Asi dárek k 60. výročí obnovení státnosti. Někdo posílá gratulace, někdo rakety ...
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254707Verze : 0
  MOD
  Avatar
  Ale vy ošklivý islamofobové, vy asi nevíte že jde o pokus vyspělé palestinské technologie, který měl zcela mírový účel a byl určen jen k vědeckým výzkumům. To že zasáhli obchodní dům je pouhá náhoda a prostě to tak "aláh chtěl" navíc kdyby ti oškliví židé včas konvertovali k islámu mohli jít do neba a tam se veselit s huriskami, protože nekonvertovali tak si za to vlastně mohou sami, je to koneckonců boj proti "konzumní společnosti" (místo aby seděli před stanem z kozí kože a koukali do dálky se lopotí na poli nebo ve fabrice a pak nakupují což musí správného vyznavače aláhova spravedlivě naštvat, oni mají peníze a věřící ne, je třeba je tedy potrestat), což jistě schválí spousta "intelektuálů" a dalších levicově zaměřených jedinců. Prostě se na to díváte ze špatného úhlu Sad Ale aláh dá a vy prozřete (akorát nevím až budeme sedět před stanem a čučet do dáli kdo bude na ten palestinský "odboj" platit) a stanou se z vás také "moudří a osvícení" (něco jako nositel NC za terorismus arafat)
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254728Verze : 0
  Avatar
  Hold pánové musíte jít z dobou a neprovokovat ty hodné teroristy . Vemte si příklad z Bitaxe ten už si připravil i nový avatar Razz Smile Razz  PS: Česťo sorry a tak nějak mě to napadlo po přečtení tvého příspěvku - se kterým ovšem více méně souhlasím. Místo toho aby OSN zasáhla proti tomu kdo teror páchá odsoudí napadeného.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254730Verze : 0
  Avatar
  Sice starší článek (2 měsíce), ale ilustruje náladu na ostřelovaném území...


  http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1204546409012&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull


  Citace :

  Ashkelon resident Moshe Nissimpor decided that the best way to halt rocket fire from Gaza - in light of what he terms the government's failure to do so - is some vigilante justice.  Nissimpor developed a homemade 200-millimeter ballistic missile which he planned to launch from Ashkelon into the Gaza Strip.  Obyvatel Aškelonu Moše Nissimpor postavil 200mm neřízenou dělostřeleckou raketu (o tom jak moc funkční se článek nezmiňuje), na náměstí v Aškelonu hrozil, že ji odpálí na Gazu, dokud nedorazila policie a raketu nezabavila.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254736Verze : 0
  Avatar
  No avatar měnit nemusím, kočka je oblíbena i u "proroka" Smile a asi bych měl problém se klanět čemukoli, takže se mnou by to asi soudruzi teroristé měli těžké, nebo já s nimi. Smile
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254737Verze : 0
  Avatar
  Tak jsem chvilku přemýšlel nad tvým příspěvkem než mi došlo, že nevidíš přílohu vloženou do nové verze fora - tak tady je ten nový avatar
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254741Verze : 0
  Avatar
  No to fakt nevidím, je to pěkné, ale kocour je brit a stejně jako já je dost neohebný (ty kočky v ráji by asi bral Smile ale jinak se neklaní ani mně, natož prorokoví nebo jiné podobné ptákovině (a to já ho pacholka živím Smile )
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254766Verze : 0
  Avatar

  Citace - bitaxe :

  jinak se neklaní ani mně, natož prorokoví nebo jiné podobné ptákovině (a to já ho pacholka živím Smile )  Znáš to, ne? Kočky nemají majitele ale obslužný personál Wink
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254769Verze : 0
  Avatar
  No my dva fungujeme celkem rovnorávně, já ho živím a on mi dovolí mu otvírat a zavírat dveře Smile Ale kočka nemůže mít pána, jen partnera, kdybych chtěl podřízeného pořídil bych si psa.
  Nicméně myslím že jsme sice hezky ale přeci odbočili od problému. Osobně mne úmyslně křivý pohled na problém jak ze strany médií, tak našich politiků štve (cizí politiky si neplatím takže je to věc která by měla štvát jejich "voliče").
  Věčně je slyšet pokřik když se nějakému palestinskému civilistovi něco stane, a je celkem jedno jak (třeba že mu podřízne krk soused z haásu) a je to pokřik o izraelské brutalitě. Možná by stálo za zamyšlení jaká brutalita byla když naše (tedy NATO) letadla skoro tři měsíce bombardovala Srbsko, pardon o tom jeden rádobyhumanista pravil že je to "mírové bombardování", osobně bych ho rád viděl mezi těmi kdo byly takto "mírově" bombardováni a nikterak by mi nevadilo kdyby jeho ohořelé tělo vyprostili třeba z pravidelného rychlíku (jasně vojenský cíl) z Skopje, záběry na to jsou pro silné žaludky, ten asi ale zmíněný chrchlal má. Kdyby se obdobně jako NATO chovali izraelci asi by se celé OSN podělalo, kupodivu izraelské útoky zabíjejí ve většině teroristy a civilisté jsou v nízkém procentu, vyspělé techniky NATO mají poměr zřetelně opačný, takže kdo vlastně je v právu? Izrael který chrání SVÉ občany před útoky nebo třeba my (tedy NATO) kteří zaútočíme na suveréní stát a podporujeme ty kteří jsou i námi označeni za teroristy? Nebo že bych někde něco přehlédl? Jestli ano tak co? UČK byla označena za teroristy (USA je tak vedla) Podpory proti legální vládě se jí dostalo, kruci kde jen ta chyba je? Že by "naši" teroristé byli jiní než ti kteří ohrožují třeba Izrael? Jo a pokud máte pocit jak u nás jsou média "veřejné služby" zkuste si sehnat film "ukradené kosovo" původně byl točen pro ČT, nikdy nebyl ale vysílán (asi proto že se dívá na věc nějak jinak než je hezký oficiální pohled), asi si tu službu představuju jinak než soudruzi (tedy ta novinářská chátra) v TV, já si hodlám svůj názor udělat sám a od nich čekám že se za peníze co jim platím postarají o to abych měl pro ten názor podklady, jejich představa je zřejmě ta že ze mne vydřou peníze a pak mi řeknou co si mám myslet.
  URL : https://forum.valka.cz/topic/view/72153#254798Verze : 0